Bepanthen ziede, 30 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Bepanthen ziede, 30 g

5,84€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Bepanthen ziedes aktīvā viela ir dekspantenols, kas iestrādāts eļļu saturošā emulsijā, kas labi uzsūcas.Ādas šūnās dekspantenols ātri pārvēršas pantotēnskābē. Pantotēnskābe piedalās gan ādas veidošanā, gan atjaunošanā. Bepanthen ziedi lieto:nelielu apdegumu un skrambu, ādas iekaisuma (radies, piemēram, staru terapijas, fototerapijas vai ultravioletā starojuma ietekmē), hronisku čūlu un izgulējumu, ādas plīsumu pie anālās ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Bepanthen ziedes aktīvā viela ir dekspantenols, kas iestrādāts eļļu saturošā emulsijā, kas labi uzsūcas.Ādas šūnās dekspantenols ātri pārvēršas pantotēnskābē. Pantotēnskābe piedalās gan ādas veidošanā, gan atjaunošanā. Bepanthen ziedi lieto:nelielu apdegumu un skrambu, ādas iekaisuma (radies, piemēram, staru terapijas, fototerapijas vai ultravioletā starojuma ietekmē), hronisku čūlu un izgulējumu, ādas plīsumu pie anālās atveres, ādas transplantātu dzīšanas un epitelizācijas veicināšanai,ādas nobrāzumu, saplaisājumu ārstēšanai un profilaksei,sausas ādas aprūpei,mātēm bērna krūts barošanas periodā krūts dziedzeru regulārai aprūpei un saplaisājušu krūšu galu ārstēšanai,zīdaiņu aprūpē par aizsargslāni pret autiņu radītu mitrumu un nobrāztas, apsārtušas ādas un autiņu radītu izsitumu ārstēšanai,kā papildus zāles pacientiem, kuri ārstējas ar kortikosteroīdu preparātiem, kā arī kortikosteroīdu lietošanas pārtraukumos. 
sastāvs
Aktīvā viela ir dekspantenols. 1 grams ziedes satur 50 mg dekspantenola.Citas sastāvdaļas ir: Protegin X (minerāleļļa, baltais vazelīns, ozokerīts, gliceriloleāts, lanolīnspirts), cetilspirts, stearilspirts, baltais bišu vasks, vilnas tauki (lanolīns) (E 913), baltais vazelīns, mandeļu eļļa, vazelīneļļa, attīrīts ūdens.
lietošana
• Bojāta āda (nelieli apdegumu un skrambas), ādas iekaisums (radies, piemēram, staru terapijas, fototerapijas vai ultravioletā starojuma ietekmē), hroniskas čūlas un izgulējumi, ādas plīsumi pie anālās atveres, ādas transplantāta dzīšanas un epitelizācijas veicināšana, sausa āda): pēc nepieciešamības uzklājiet Bepanthen ziedi vienu vai vairākas reizes dienā.• Mātēm, kas baro bērnu ar krūti: uzklājiet Bepanthen ziedi uz krūtsgala pēc katras krūts barošanas reizes.• Zīdaiņa aprūpe: katrā autiņu nomainīšanas reizē pēc rūpīgas notīrīšanas ar ūdeni uzklājiet Bepanthen ziedi uz bērna dibentiņa un cirkšņiem.Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis(-kusi). Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet savam ārstam vai farmaceitam.Ja Jūs uzskatāt, ka zāles darbojas pārāk vāji vai spēcīgi, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.
ražotājs

GP Grenzach Productions GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 384 reizes