Dekenor 25 mg, 10 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Dekenor 25 mg, 10 apvalkotās tabletes

Zīmols: Dekenor

3,72€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Vieglu līdz vidēji stipru sāpju, piemēram, muskuļu - skeleta sāpju, dismenorejas, zobu sāpju, simptomātiska ārstēšana pieaugušajiem.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
mastercard
visa

Par produktu

Vieglu līdz vidēji stipru sāpju, piemēram, muskuļu - skeleta sāpju, dismenorejas, zobu sāpju, simptomātiska ārstēšana pieaugušajiem.
sastāvs
Katra apvalkotā tablete satur 25 mg deksketoprofēna (deksketoprofēna trometamola veidā).
lietošana
Ņemot vērā sāpju raksturu un izteiktību, ieteicamā deva parasti ir 12,5 mg ik pēc 4 – 6 stundām vai 25 mg ik pēc 8 stundām. Kopējā dienas deva nedrīkst pārsniegt 75 mg. Zāļu nevēlamās blakusparādības var mazināt, lietojot mazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu kontrolei, iespējami īsāku laiku. Dekenor tabletes nav paredzētas ilgstošai lietošanai, un ārstēšana jāveic tikai simptomātiskajā periodā.Gados vecākiem cilvēkiem ārstēšanu ieteicams sākt ar mazāko devu (kopējā dienas deva 50 mg). Devu līdz vispārējai populācijai ieteiktai devai var palielināt tikai pēc tam, kad apstiprināta laba vispārējā panesamība.Pacientiem ar viegliem vai vidēji smagiem aknu darbības traucējumiem ārstēšana jāsāk ar mazākām devām (kopējā dienas deva 50 mg), un jāveic rūpīga novērošana. Dekenor tabletes nedrīkst lietot pacientiem ar smagiem aknu darbības traucējumiem .Pacientiem ar nedaudz pavājinātu nieru darbību (kreatinīna klīrenss 60 – 89 ml/min) sākumdeva jāsamazina līdz kopējai dienas devai 50 mg. Dekenor tabletes nedrīkst lietot pacientiem ar vidēji smagiem vai smagiem nieru darbības traucējumiem (kreatinīna klīrenss ≤ 59 ml/min) .Dekenor nav pētīts bērniem un pusaudžiem. Līdz ar to, drošums un efektivitāte bērniem un pusaudžiem nav noskaidrota, un šīs zāles nevajadzētu lietot bērniem un pusaudžiem.Lietošanas veids: Tablete jānorij, uzdzerot pietiekamu šķidruma daudzumu (piemēram, vienu glāzi ūdens). Lietojot vienlaicīgi ar uzturu, samazinās zāļu uzsūkšanās ātrums (skatīt Farmakokinētiskās īpašības), tādēļ akūtu sāpju gadījumā zāles ieteicams lietot vismaz 30 minūtes pirms ēšanas.
ražotājs

KRKA, d.d., Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 26 reizes