Dāvana
Essex krēms, 100 g | internetaptieka.lv
Essex krēms, 100 g | internetaptieka.lv
Essex krēms, 100 g | internetaptieka.lv
Nateo DĀVANA
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Essex krēms, 100 g. Veselas ādas aizsardzībai. Sausas un zvīņojošas ādas mīkstināšanai. Baro, nomierina, mīkstina. Šo krēmu izvēlies, ja āda tiek pakļauta nelabvēlīgu faktoru ietekmei. Essex krēms pasargā ādu no sala un vides nelabvēlīgās ietekmes aukstajos gadalaikos. Essex krēms ir zelta izvēle cilvēkiem ar alerģisku ādu, alerģiskiem bērniem un tad ...

Vairāk par produktu
Nateo DĀVANA

Nateo DĀVANA

Nateo D3 DĀVANA

Dāvanas vērtība - Eur 0,00

Par produktu

Essex krēms, 100 g. Veselas ādas aizsardzībai. Sausas un zvīņojošas ādas mīkstināšanai. Baro, nomierina, mīkstina. Šo krēmu izvēlies, ja āda tiek pakļauta nelabvēlīgu faktoru ietekmei. Essex krēms pasargā ādu no sala un vides nelabvēlīgās ietekmes aukstajos gadalaikos. Essex krēms ir zelta izvēle cilvēkiem ar alerģisku ādu, alerģiskiem bērniem un tad, ja tiek lietoti glikokortikosteroīdi, kas sausina ādu. Tas efektīvi palīdzēs sausas un zvīņojošas ādas kopšanā.BRĪDINĀM, tā kā produkta sastāvā ir aktīvā viela Chlorocresol, produktam ir spēcīgs aromāts.

sastāvs

Essex krēms ir mīkstinošs krēms ar augstu tauku saturu (28%). 

lietošana
Essex krēmu ieteicams lietot pēc mazgāšanās, uzklājot to uz skartās ādas plānā slānī un rūpīgi iemasējot ādā. Lietot var gan bērni, gan pieaugušie. Piemērots cilvēkiem ar alerģisku ādu.
ražotājs

Merck & Co., Inc., ASV

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 171 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi