LIERAC PHYTOLASTIL želeja striju novēršanai, 200 ml | internetaptieka.lv
LIERAC PHYTOLASTIL želeja striju novēršanai, 200 ml | internetaptieka.lv
LIERAC PHYTOLASTIL želeja striju novēršanai, 200 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

LIERAC PHYTOLASTIL želeja striju novēršanai, 200 ml

39,99€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

LIERAC Phytolastil Stretch Mark striju novēršanas ķermeņa gels palīdz novērst strijas, kuras var izraisīt pubertāte, grūtniecība un svara svārstības. Formula ir izstrādāta, lai novērstu striju veidošanos ar straujām ķermeņa apjoma izmaiņām - pusaudžu pilnīgas pieaugšanas laikā, strauju svara zudumu vai grūtniecību. Aktīvā gela tekstūra ir viegli un vienmērīgi uzklājama uz ādas ...

Par produktu

LIERAC Phytolastil Stretch Mark striju novēršanas ķermeņa gels palīdz novērst strijas, kuras var izraisīt pubertāte, grūtniecība un svara svārstības. Formula ir izstrādāta, lai novērstu striju veidošanos ar straujām ķermeņa apjoma izmaiņām - pusaudžu pilnīgas pieaugšanas laikā, strauju svara zudumu vai grūtniecību. Aktīvā gela tekstūra ir viegli un vienmērīgi uzklājama uz ādas, un tā ir ekonomiski lietojama. Produktam nepiemīt taukaina tekstūra, tam ir patīkama dzintara krāsa, tas neveido lipīgu līdzekļa kārtiņu uz ķermeņa un nekrāso drēbes. Ar katru līdzekļa lietošanas dienu, āda kļūst blīvāka, elastīgāka un noturīgāka, tādēļ striju veidošanās risks tiek ievērojami samazināts. Rezultāts: āda ir nostiprināta un aizsargāta no striju veidošanās.

sastāvs

Rasaskrēsliņu, efejas, tīruma kosas kombinācija. 

lietošana
Vienreiz dienā uzklāt uz tām vietām, kuras parasti ir pakļautas striju veidošanās riskam (krūtīm, vēderam, gurniem, augšstilbiem). Grūtniecības laikā ieteicams lietot katru dienu, sākot no trešā mēneša un līdz ir atjaunojies normāls hormonālais cikls pēc dzemdībām.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 59 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi