Product
Thumb
Āda, Mati, Nagi

Bepanthen ziede, 30 g

Eur 4,95 30 g
daudzums
Bepanthen ziede, 30 g.  Bepanthen ziedes aktīvā viela ir dekspantenols, kas iestrādāts eļļu saturošā emulsijā, kas labi uzsūcas.  Ādas šūnās dekspantenols ātri pārvēršas pantotēnskābē. Pantotēnskābe piedalās gan ādas veidošanā,gan atjaunošanā. Bepanthen ziedi lieto: ādas nobrāzumu, saplaisājumu ārstēšanai un profilaksei,sausai ādai,mātēm bērna zīdīšanas periodā krūts dziedzeru regulārai aprūpei un saplaisājušu krūšu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Bepanthen ziede, 30 g.  Bepanthen ziedes aktīvā viela ir dekspantenols, kas iestrādāts eļļu saturošā emulsijā, kas labi uzsūcas.  Ādas šūnās dekspantenols ātri pārvēršas pantotēnskābē. Pantotēnskābe piedalās gan ādas veidošanā,gan atjaunošanā. Bepanthen ziedi lieto: ādas nobrāzumu, saplaisājumu ārstēšanai un profilaksei, sausai ādai, mātēm bērna zīdīšanas periodā krūts dziedzeru regulārai aprūpei un saplaisājušu krūšu galu ārstēšanai, zīdaiņu aprūpē par aizsargslāni pret autiņu radītu mitrumu un nobrāztas, apsārtušas ādas un autiņu radītu izsitumu ārstēšanai, kā papildus zāļu līdzeklis pacientiem, kas ārstējas ar kortikosteroīdu preparātiem, kā arī kortikosteroīdu lietošanas pārtraukumos.  
sastāvs
Aktīvās vielas: Viens grams ziedes satur 50 mg dekspantenola. 
lietošana
Bojāta āda: pēc nepieciešamības uzklājiet Bepanthen ziedi vienu vai vairākas reizes dienā. Mātēm, kas zīda bērnu: uzklājiet Bepanthen ziedi uz krūtsgala pēc katras zīdīšanas. Zīdaiņa aprūpe: katrā autiņu nomainīšanas reizē pēc rūpīgas notīrīšanas ar ūdeni uzklājietBepanthen ziedi uz bērna dibentiņa un cirkšņiem. 
ražotājs

GP Grenzach Productions GmbH, Vācija

Skatīt reģistros