Product
Thumb
Higiēna

Elmex Junior mutes skalojamais līdzeklis no 6-12 g.v., 400 ml

Eur 7,03 400 ml
daudzums
Papildus aizsardzība pret kariesu jaunajiem kaula zobiņiem. Baktērijas pārvērš cukuru mūsu ēdienos par skābēm un tās uzbrūk zobu emaljai. Emalja jaunajiem zobiņiem nav pilnībā nostiprinājusies un tāpēc tai ir nepieciešama īpaša aizsardzība. Elemex Junior zobu skalošanas līdzeklis piedāvā papildus aizsardzību tikai ar nelielu papildus soli zobu tīrīšanā. Tam ir maigs ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Papildus aizsardzība pret kariesu jaunajiem kaula zobiņiem. Baktērijas pārvērš cukuru mūsu ēdienos par skābēm un tās uzbrūk zobu emaljai. Emalja jaunajiem zobiņiem nav pilnībā nostiprinājusies un tāpēc tai ir nepieciešama īpaša aizsardzība. Elemex Junior zobu skalošanas līdzeklis piedāvā papildus aizsardzību tikai ar nelielu papildus soli zobu tīrīšanā. Tam ir maigs piparmētru aromāts, kas speciāli izstrādāts tieši šai vecuma grupai. Efektīvais aminu-fluors uzreiz ieskauj zobus ar aizsargājošu vairogu. Līdzeklis īpaši ieteicams arī zobu brekešu gadījumā. Bez alkohola un pievienotām krāsvielām.
lietošana
Pēc zobu tīrīsanas skalot mutes dobumu ar 10 ml līdzekļa 30 sekundes. Pēc tā lietošanas neskalot muti ar ūdeni. Nelietot biežāk, kā 3 reizes dienā. Lai iegūtu nepieciešamo daudzumu līdzekļa, izmantojiet mērglāzīti - korķīti.   
ražotājs

GABA Gmbh, Vācija