Algotherm AlgoTime Expert pretgrumbu filleris, 15 ml | internetaptieka.lv
Algotherm AlgoTime Expert pretgrumbu filleris, 15 ml | internetaptieka.lv
Algotherm AlgoTime Expert pretgrumbu filleris, 15 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Algotherm AlgoTime Expert pretgrumbu filleris, 15 ml

Drīz būs

Intensīvs līdzeklis grumbiņu aizpildīšanai ar tūlītēju un ilgstošu iedarbību. Šis trīskāršās iedarbības grumbiņu un mīmikas līniju aizpildītājs nekavējoties iedarbojas problemātiskajās zonās un samazina to dziļumu un garumu. Līdzekļa iedarbība pilnībā novērojama 1 h pēc uzklāšanas. Pateicoties maigi rozā formulai, līdzeklis ir piemērots jebkuram ādas tonim. Veiktie testi pierāda, ka grumbiņas ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Intensīvs līdzeklis grumbiņu aizpildīšanai ar tūlītēju un ilgstošu iedarbību. Šis trīskāršās iedarbības grumbiņu un mīmikas līniju aizpildītājs nekavējoties iedarbojas problemātiskajās zonās un samazina to dziļumu un garumu. Līdzekļa iedarbība pilnībā novērojama 1 h pēc uzklāšanas. Pateicoties maigi rozā formulai, līdzeklis ir piemērots jebkuram ādas tonim. Veiktie testi pierāda, ka grumbiņas ir mazāk redzamas, 1h pēc uzklāšanas ādas tekstūra ir izlīdzināta, 8h pēc līdzekļa uzklāšanas āda ir nogludināta.
sastāvs
Hialurona un jūras sastāvdaļu grumbiņu aizpildošās lodītes: uzbriest ūdens klātbūtnē, palielinoties apjomam aizpilda grumbiņas. 
lietošana
Uzklāt tieši uz grumbiņām vai mīmikas līnijām. 
ražotājs

Algotherm, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 92 reizes