Bergamota ēteriskā eļļa, 10 ml
Bergamota ēteriskā eļļa, 10 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Kosmētika

Bergamota ēteriskā eļļa, 10 ml

Eur 1,92 10 ml
daudzums
Bergamota 100% ēteriskā eļļa (citrus bergamia). Svaigais bergamota citrusu aromāts darbojas kā spēcīgs antidepresants un palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru. Lieliski stimulē imunitāti, palīdz organismam cīnīties ar vīrusiem. Vairums cilvēku šo smaržu pazīst, pateicoties Earl Grey melnajai tējai, kas aromatizēta ar bergamota ēterisko eļļu. Ārīgi - kompreses ar šo eļļu lieto ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Bergamota 100% ēteriskā eļļa (citrus bergamia). Svaigais bergamota citrusu aromāts darbojas kā spēcīgs antidepresants un palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru. Lieliski stimulē imunitāti, palīdz organismam cīnīties ar vīrusiem. Vairums cilvēku šo smaržu pazīst, pateicoties Earl Grey melnajai tējai, kas aromatizēta ar bergamota ēterisko eļļu. Ārīgi - kompreses ar šo eļļu lieto sakairinātas ādas nomierināšanai, kā brūču dzīšanu veicinošu līdzekli. Piemīt viegls temperatūru pazeminošs efekts.
sastāvs

lietošana
Aromlampa - 1 piliens; vanna - 1-2 pilieni; masāža (piedeva pamateļļai) - 2-3 pilieni; kosmētisko līdzekļu aromatizēšana - 1-4 pilieni. Izvairīties no nokļūšanas acīs. Grūtniecības laikā lietot ar īpašu piesardzību. 
ražotājs

Medikomed, Krievija