Diždadža eļļa ar nātru ekstraktu, 100 ml
Diždadža eļļa ar nātru ekstraktu, 100 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Diždadža eļļa ar nātru ekstraktu, 100 ml

2,35€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Diždadža eļļa ar nātru ekstraktu, 100 ml. Stimulē matu augšanu, nostiprina saknes. Arī pret dažādām galvas ādas problēmām nav labāka līdzekļa par nātri. Nātres lapas ir īsta vitamīnu krātuve. Ne velti tās iekļautas gandrīz visu vitamīnu tēju sastāvā. Askorbinskābs jeb C vitamīna vien nātrē ir četras reizes vairāk nekā citronos ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Diždadža eļļa ar nātru ekstraktu, 100 ml. Stimulē matu augšanu, nostiprina saknes. Arī pret dažādām galvas ādas problēmām nav labāka līdzekļa par nātri. Nātres lapas ir īsta vitamīnu krātuve. Ne velti tās iekļautas gandrīz visu vitamīnu tēju sastāvā. Askorbinskābs jeb C vitamīna vien nātrē ir četras reizes vairāk nekā citronos, bet vērtīgā vitamīna K krietni vairāk nekā spinātos un kāpostos. Nātres satur Ź, C, E, PP vitamīnus, dzelzi, kalciju, kāliju, silīciju. Tai ir pretiekaisuma, vispānostiprinoša iedarbība. Diždadža eļļa ar nātres ekstraktu vislabākais līdzeklis matu atjaunošanai un augšanai.

sastāvs

100% naturāls eļļas ekstrakts un nātres zāles. 

lietošana
Eļļu nedaudz uzsildīt, uzklāt uz matu saknēm, uzvilkt cepurīti un apsiet galvu ar dvieli. Turēt 1 stundu. Pēc tam matus izmazgāt ar šampūnu.Procedūru veic 2 reizes nedēļā. Pēc 10-12 procedūrām seko 2 nedēļas pārtraukums, tad atkarto kursu. 
ražotājs

Evalar, Krievija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 41 reizes