-15%
FILLERINA 3 NAKTS KRĒMS, 50 ml
FILLERINA 3 NAKTS KRĒMS, 50 ml
FILLERINA 3 NAKTS KRĒMS, 50 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

FILLERINA 3 NAKTS KRĒMS, 50 ml

103,86€ 88,28€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

PAR PRODUKTU : Fillerina nakts krēms, 3.līmenis , 50 ml. 3. Efektīvs krēms ar 6 dažādām hialuronskābēm. Tam piemīt maiga konsistence ar spēcīgu iedarbību, pielāgota visu ādas stāvokļu vajadzībām. Redzami izlīdzina grumbiņas un sīkās līnijas. Tiek samazināti sejas ādas defekti. Atsevišķas aktīvās sastāvdaļas nodrošina tūlītēju atpūtušās un starojošas ādas izskatu ...

Vairāk par produktu

Par produktu

PAR PRODUKTU : Fillerina nakts krēms, 3.līmenis , 50 ml. 3. Efektīvs krēms ar 6 dažādām hialuronskābēm. Tam piemīt maiga konsistence ar spēcīgu iedarbību, pielāgota visu ādas stāvokļu vajadzībām. Redzami izlīdzina grumbiņas un sīkās līnijas. Tiek samazināti sejas ādas defekti. Atsevišķas aktīvās sastāvdaļas nodrošina tūlītēju atpūtušās un starojošas ādas izskatu. Pildvielas iedarbība visai sejai. "Fillerina" nakts krēms ir ikvakara procedūra ar pildvielas efektu visai sejai. Intensīvi mitrina un aizpilda grumas; var lietot vienu pašu vai kombinēt ar citiem "Fillerina" līdzekļiem.

sastāvs

Ūdens, 6 dažādas hialuronskābes, mitriful peptīds, aceti hexapeptīds-37, alantoins, arginīns, E vit, A vit,, kokosa elļa, citae lapu ekstrakts, muskatrozes eļļa u.c. 

lietošana
Uzklāt vakarā uz attīrītas sejas un kaklā, dekoltē ādas. Tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no saskares ar acīm.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 23 reizes