-15%
FILLERINA DERMO KOSMĒTISKAIS PILDVIELU KOMPLEKTS,3.LĪMENIS, 2 X 30 ML
FILLERINA DERMO KOSMĒTISKAIS PILDVIELU KOMPLEKTS,3.LĪMENIS, 2 X 30 ML
FILLERINA DERMO KOSMĒTISKAIS PILDVIELU KOMPLEKTS,3.LĪMENIS, 2 X 30 ML
Attēlam ir ilustratīva nozīme

FILLERINA DERMO KOSMĒTISKAIS PILDVIELU KOMPLEKTS,3.LĪMENIS, 2 X 30 ML

138,23€ 117,50€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Fillerina 3 Filler treatment,Pakāpe 3 Jaunais “Fillerina” līdzeklis, kura izstrāde laboratorijā tiek veikta kopš 2007. gada, ir pirmās paaudzes līdzeklis ādas aizpildīšanai un pacelšanai, ko var izmantot kā kosmētisko procedūru mājas apstākļos. Kosmētiskā pildījuma (filleris) procedūrai mājas apstākļos. Produkta nosaukums tika aizgūts no sejas ādas noguruma (grumbu) aizpildīšanas (angl. filling) ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Fillerina 3 Filler treatment,Pakāpe 3 Jaunais “Fillerina” līdzeklis, kura izstrāde laboratorijā tiek veikta kopš 2007. gada, ir pirmās paaudzes līdzeklis ādas aizpildīšanai un pacelšanai, ko var izmantot kā kosmētisko procedūru mājas apstākļos. Kosmētiskā pildījuma (filleris) procedūrai mājas apstākļos. Produkta nosaukums tika aizgūts no sejas ādas noguruma (grumbu) aizpildīšanas (angl. filling) mehānisma, kas notiek ar galvenās aktīvās vielas palīdzību: īpašās hialuronskābes dažādās formas, kas aizpilda lielākas vai mazākas mīmikas grumbas, vecuma radītas grumbas, sīkus defektus un sejas ādu ar tendenci uz noslīdēšanu (vaigu kauli, sejas ovāls, lūpu virsma). Līdzīgi kā aizpildīšanas ar hialuronskābi procedūrām, ko veic kosmētiskajā medicīnā, "Fillerina" galvenais uzdevums ir ļaut hialuronskābei iekļūt dziļajos ādas audos lielā daudzumā (ex-vivo testi). Hialuronskābe, piesaistot ūdeni, aizpilda visredzamākās, visdziļākās un visvairāk saplakušās ādas vietas (tas ir, noslīdējumu, grumbas un sīkos nelīdzenumus) un palielina vaigu kaulu un lūpu apjomu. AKTĪVĀS VIELASTā kā āda noveco, hialuronskābes apjoms pakāpeniski samazinās, radot defektus, piemēram, vecuma grumbas, paliekošas līnijas, un zūd apjoms (saplakšana un ādas nogurums), īpaši tas attiecas uz vaigu kauliem, vaigiem un lūpām. "Fillerina" ir atšķirīga no citiem līdzekļiem - tas ir pirmais sešu hialuronskābes molekulu maisījums ar dažādu molekulāro masu un izmēriem, kas ar īpašu nesēju palīdzību iekļūst dziļākajos ādas slāņos (ex-vivo testi) un tādējādi nodrošina audu aizpildīšanu un nostiprināšanu. Hialuronskābes iedarbību noslēdz citas aktīvās sastāvdaļas: ciklodekstrīna nogādāts peptīds "Matrifull", kas veicina ādas audu barošanu un pildvielu dabīgu veidošanos, tāpēc mazinās ādas nošļukums, tā paliek stingrāka. Heksapeptīds regulē ūdens apmaiņu ādā, palīdzot saglabāt ādas mitrumu.

sastāvs

Gelam: Ūdens, glicerīns, Hidrolizēts glikozaminoglikāns, nātrija hiualuronāts, karbomer, 1-2 Hexaned oil, butylene glikols, nātrija hidroksīds, nātrija hialuronāta krospolimērs, hidrolizēta hialuronskābe, tropolone, hidrolizēts nātrija hialuronāts, pantinēl glikols, glicerīns, palmitol tripeptīds 38, acetil hexapeptīds 37.Barojošam fluīdam: ūdens, glicerīns, Trimethylol Hexyllactone, krospolimēri, polisilikone-11, alkyl cetearyl dimethicone krospolimērs, steareth2, xylitol, butilēn glikols, Streareth 21, Limnanthes Alba sēklu eļļa, fenoksietanols, lecitīns, tokoferil acetāts, stearīnskābe, palmitic skābe, gerāneļļa, citroneļļa, arginnīns, u.c.

lietošana
"Fillerina" aizpildīšanas procedūra jāveic katru dienu 14 dienu garumā, no rīta vai vakarā, atkarībā no individuālas nepieciešamības vai ieradumiem, uzklājiet 2 ml gela pildījumu (Fillerina 1) uz grumbām, visvairāk redzamajiem nelīdzenumiem un vietās, kuras nepieciešams pacelt (vaigu kauli, lūpas). Procedūra veicama, izmantojot īpašu uzklāšanas ierīci, ar kuru var ievilkt produktu 1 ml apmērā (palielinot daudzumu līdz pat 2 ml vienai uzklāšanas reizei) un rūpīgi uzklāt to vēlamajās vietās. Gela pildījumu atstāj uzklātu 10 minūtes, lai tas iedarbotos un aktīvās vielas aizpildītu pārklātās vietas.Ar plaukstu maigi iemasējiet atlikušo produktu, lai pabeigtu uzklāšanu. Masējot neveiciet apļveida masāžu, lai līdzeklis labāk uzsūktos. Uz ādas virsmas var veidoties skaidiņām līdzīgas paliekas (viegli noņemamas ar pirkstiem), kas norāda, ka līdzeklis ir uzklāts vairāk, nekā nepieciešams. Šādā gadījumā ieteicams samazināt līdzekļa daudzumu, tomēr ne mazāk kā 1,5 ml (1 ½ uzklāšanas ierīces). Ja rodas savilktas ādas sajūta, tas ir līdzekļa iedarbības dēļ.Pēc tam uzklājiet barojošo kārtu (krēmu) (Fillerina 2), kas nodrošina mitrinošas un barojošas vielas pietiekamā daudzumā, tādējādi uzklāšanas procedūras noslēgumā sejas un kakla, dekoltē āda gūs maksimālu komfortu. Ievelciet 12 ml šīs kārtas (krēma) un uzklājiet to uz sejas un kakla ādas pēc vajadzības.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 11 reizes