Purederm Pearl Essence maska sejai ar pērļu ekstraktu, 1 gb.
Purederm Pearl Essence maska sejai ar pērļu ekstraktu, 1 gb.
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Purederm Pearl Essence maska sejai ar pērļu ekstraktu, 1 gb.

1,86€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Intensīva atjaunojoša maska ar E vitamīnu. “Naturālas pērles” – piešķirs starojumu un jaunavīgu skaistumu jūsu ādai. Jau no senseniem laikiem pērļu ekstrakts bijis lielā  cieņā kā kosmētisku līdzekļu īpaša sastāvdaļa ādas mūžīgā skaistuma uzturēšanai. Vitamīns E tonizē ādu un atjauno to, izlīdzina sejas ādas toni, samazina sejas poras kā arī ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Intensīva atjaunojoša maska ar E vitamīnu. “Naturālas pērles” – piešķirs starojumu un jaunavīgu skaistumu jūsu ādai. Jau no senseniem laikiem pērļu ekstrakts bijis lielā  cieņā kā kosmētisku līdzekļu īpaša sastāvdaļa ādas mūžīgā skaistuma uzturēšanai. Vitamīns E tonizē ādu un atjauno to, izlīdzina sejas ādas toni, samazina sejas poras kā arī mazina ādas rozīgumu (kuperozām ādām). PUREDERM – kosmētika, kas veidota uz īpašas naturālas dabisku komponentu bāzes. Izstrādāta aktīvām sievietēm, kas augsti vērtē savu laiku, atzīst tikai labu kvalitāti savienojumā ar labu cenu. PUREDERM kosmētika mājas apstākļos sniedz SPA salona apmeklējumam līdzvērtīgu ādas kopšanas procedūras efektu. PUREDERM piedāvā daudzpakāpju programmu, kas ietver sevī visus sejas kopšanas etapus. Sevi kopjošas sievietes noteikti novērtēs šīs līnijas produktu daudzveidību, šo produktu pretnovecošanas un atjaunojošo efektīvo iedarbību.

lietošana
Attīriet sejas ādu un nosusiniet to. Atveriet maskas iepakojumu un izkārtojiet to rūpīgi uz sejas. Nepieciešamās maskas vietas piekļaujot sejas ādai ciešāk. Turiet masku aptuveni no 15-20 min. Pēc tam uzmanīgi to noņemiet. Pēc maskas noņemšanas seju nav nepieciešams mazgāt. Viens produkts paredzēts tikai 1 lietošanas reizei.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 15 reizes