-25%
Purederm Maska sejai dziļi attīroša, rozā persiku, 1 gb.
Purederm Maska sejai dziļi attīroša, rozā persiku, 1 gb.
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Purederm Maska sejai dziļi attīroša, rozā persiku, 1 gb.

2,57€ 1,93€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Persika ekstrakts dziļi attīra ādu un Super uzturvielu komplekss no 10 komponentiem (saldās mandeles, auzas, soja, mellenes, apelsīns, kāposti, jogurts, ķirbis, brokoļi, sarkanie ikri) piepilda nogurušu ādu ar enerģiju, atsvaidzina to. Tā ir nomazgājama dziļi attīroša auduma maska, kas efektīvi noņem nevajadzīgu atmirušo ādu, lieko sebumu un atkritumus ar Papaijas augļu un ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Persika ekstrakts dziļi attīra ādu un Super uzturvielu komplekss no 10 komponentiem (saldās mandeles, auzas, soja, mellenes, apelsīns, kāposti, jogurts, ķirbis, brokoļi, sarkanie ikri) piepilda nogurušu ādu ar enerģiju, atsvaidzina to. Tā ir nomazgājama dziļi attīroša auduma maska, kas efektīvi noņem nevajadzīgu atmirušo ādu, lieko sebumu un atkritumus ar Papaijas augļu un cukurniedru ekstraktu.

lietošana
Pirms lietošanas, neatverot maskas iepakojumu, vienmērīgi sadaliet iepakojuma saturu ar rokām. Attīriet sejas ādu un nosusiniet to. Atveriet maskas iepakojumu un rūpīgi izklājiet to uz savas sejas lai neveidotos gaisa burbuļi un tā cieši būtu piekļauta jūsu ādai. Turiet masku 10-15 minūtes. Pēc tam rūpīgi lēnām noņemiet to. Nomazgājiet produkta atlikumus ar vēsu ūdeni. 1 produkts paredzēts vienai lietošanas reizei! Piesardzības noteikumi:
1. Izvairieties lietot masku uz plankumiem, pūtītēm, uz kairinātas vai sauļotas ādas.
2. Pārtrauciet lietot masku un nekavējoties sazinieties ar ārstu, ja āda kļūst sarkana, pietūkuša, niezoša maskas lietošanas laikā, vai, ja simptomi saglabājas arī pēc maskas lietošanas.
3. Sargājiet no iekļūšanas acīs. Ja nokļūst acīs, izskalojiet ar ūdeni.
4. Izvairieties lietot uz ādas, kas ir jutīga pret pārsējiem, lentēm, maskam plēvem.
5. Neuzglabājiet tiešā saules gaismā, augstā vai zemā temperatūrā. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 46 reizes