Zobu pasta Elmex sensitive Gentle white, 75 ml | internetaptieka.lv
Zobu pasta Elmex sensitive Gentle white, 75 ml | internetaptieka.lv
Zobu pasta Elmex sensitive Gentle white, 75 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Elmex zobu pasta tūlītējai sāpju remdēšanai jutīgiem zobiem. Pasta aizver kanāliņus, kas ved pie zoba nerva, bloķējot sāpes, un regulāra lietošana veido ilgnoturīgu aizsargbarjeru, kas kā aizsargs iedarbojas pret jutīgumu, vienlaikus pasta maigi un efektīvi noņem zobu krāsas novirzes. Zobu pasta tūlītēji un ilgnoturīgi novērš zobu sāpes, kā arī palīdz ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Elmex zobu pasta tūlītējai sāpju remdēšanai jutīgiem zobiem. Pasta aizver kanāliņus, kas ved pie zoba nerva, bloķējot sāpes, un regulāra lietošana veido ilgnoturīgu aizsargbarjeru, kas kā aizsargs iedarbojas pret jutīgumu, vienlaikus pasta maigi un efektīvi noņem zobu krāsas novirzes. Zobu pasta tūlītēji un ilgnoturīgi novērš zobu sāpes, kā arī palīdz atjaunot zobu dabīgo baltumu. Neļaujiet uzmācīgām zobu sāpēm Jūs traucēt.
sastāvs
Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Arginine, Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Arginine, Sodium Bicarbonate, Tetrasodium, Pyrophosphate, Titanium Dioxide, Benzyl Alcohol, Sodium Saccharin, Xanthan Gum, Limonene. Enthält: 1450 ppm Fluorid.
ražotājs

GABA International

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 30 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi