Silvanols FarinGospray piparmētru, 20 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Silvanols FarinGospray piparmētru, 20 ml

7,81€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

FarinGospray piparmētru, 20 mlAtvieglo mutes dobuma un rīkles gala gļotādas kairinājumu pēc dažādu manipulāciju veikšanas vai iekaisumu gadījumos. Visas līdzekļa sastāvā esošās vielas ir dabīgās eļļas, kas veido mehānisku aizsargslāni uz mutes dobuma un rīkles gala gļotādas. Tas palīdz uzturēt gļotādu mitru un elastīgu, mazina diskomforta sajūtu un sāpes, samazina ...
Vairāk par produktu

Par produktu

FarinGospray piparmētru, 20 mlAtvieglo mutes dobuma un rīkles gala gļotādas kairinājumu pēc dažādu manipulāciju veikšanas vai iekaisumu gadījumos. Visas līdzekļa sastāvā esošās vielas ir dabīgās eļļas, kas veido mehānisku aizsargslāni uz mutes dobuma un rīkles gala gļotādas. Tas palīdz uzturēt gļotādu mitru un elastīgu, mazina diskomforta sajūtu un sāpes, samazina skrāpēšanas sajūtu kaklā un berzi, tādejādi atvieglojot arī ēdiena kumosu norīšanu.
sastāvs
Augu eļļa, smiltsērkšķa eļļa (Oleum Hippophaes), kliņģerītes ziedu eļļas ekstrakts (Oleum Calendulae), piparmētru eļļa (Oleum Menthae) un rozmarīna ekstrakts (Extractum Rosmarini).
lietošana
Izsmidzina 1 līdzekļa pūtienu mutes dobumā 3 reizes dienā. 
ražotājs

SIA „SILVANOLS”, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 63 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi