-25%
Intimina KegelSmart, 1 gab. | internetaptieka.lv
Intimina KegelSmart, 1 gab. | internetaptieka.lv
Intimina KegelSmart, 1 gab. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Intimina KegelSmart, 1 gb.

Zīmols: Intimina

100,18€ 75,13€

(Ietaupījums 25,05€)

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Intimina Kegel Smart, 1 gab. Intimina KegelSmart iegurņa pamatnes muskulatūras trenažieris. KegelSmart ir efektīvs veids, kā: vingrināt iegurņa pamatnes muskulatūru; sagatavoties grūtniecībai; nostiprināt iegurņa pamatnes muskulatūru pēc dzemdībām; uzlabot sajūtas intīmajās attiecībās. Kegel Smart izmanto skārienjutīgos sensorus, lai fiksētu jūsu iegurņa pamatnes muskulatūras izturību un noteiktu piemērotāko vingrojumu grūtības pakāpi ...

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Intimina Kegel Smart, 1 gab. Intimina KegelSmart iegurņa pamatnes muskulatūras trenažieris. KegelSmart ir efektīvs veids, kā: vingrināt iegurņa pamatnes muskulatūru; sagatavoties grūtniecībai; nostiprināt iegurņa pamatnes muskulatūru pēc dzemdībām; uzlabot sajūtas intīmajās attiecībās. Kegel Smart izmanto skārienjutīgos sensorus, lai fiksētu jūsu iegurņa pamatnes muskulatūras izturību un noteiktu piemērotāko vingrojumu grūtības pakāpi tieši jums. Unikālā vibrācijas programma pakāpeniski palīdzēs jums apgūt visus 5 vingrojumu līmeņus. Treniņu ierīce ir viegli lietojama - tikai 5 minūtes dienā! Inteliģentā treniņa programma automātiski regulē vingrojumu grūtības pakāpi, atbilstoši jūsu muskuļu sagatavotībai.
lietošana
Ceļvedis trenažiera KegelSmart™ lietošanā Sagatavošanās:Vienmēr notīriet ierīci KegelSmart™ pirms lietošanas. Vieglai ievietošanai izmantojiet smērvielu uz ūdens bāzes. Ieņemiet ērtu pozīciju, kas ļauj jums sasprindzināt iegurņa pamatnes muskulatūru, nesasprindzinot vēderu vai nesaspiežot augšstilbus vai sēžamvietu. Vairākumam sieviešu vispiemērotākā šķiet sēdus vai guļus pozīcija. Seansa sākšana: Ieslēdziet ierīci KegelSmart™, nospiežot pogu O. Tā sāks darboties tieši pēc 30 sekundēm. Turiet ierīci KegelSmart™ pavēršot pogu O uz kreiso pusi, pēc tam pilnībā ievietojiet to makstī, atstājot izvilkšanai paredzēto auklu ārpusē. Izmantojiet smērvielu papildu komfortam. Uzgaidiet līdz 3 straujām vibrācijām, kas norāda uz trenēšanās seansa sākumu. Vienkārši ļaujiet ierīcei KegelSmart™ vadīt jūsu iegurņa trenēšanas seansu. Kad sajūtat vibrāciju, paceliet un sasprindziniet iegurņa muskulatūru un turiet to sasprindzinātu vibrācijas laikā. Kad vibrācija tiek pārtraukta, atbrīvojiet iegurņa muskulatūru un atslābinieties. Atcerieties, ka atslābināšanās starp kontrakcijām ir svarīga vingrinājumu daļa, jo tā dod laiku iegurņa muskulatūras pamatnei atjaunoties.  Trenēšanās laikā elpojiet kā parasti. Katrs trenēšanās seanss sākas ar iesildošām īsām saraušanās un atslābšanas kustībām, kam sekos trenēšanās pamatdaļa ar garākām saraušanās un atslābšanas kustībām, kas ir piemērotas jūsu iegurņa pamatnes muskulatūras spēka līmenim. Trīs (3) strauju vibrāciju sērija norāda uz trenēšanās seansa beigām, un ierīce izslēdzas automātiski.Lai sasniegtu labākus rezultātus, veiciet vingrinājums ar ierīci KegelSmart™ katru dienu. Tiklīdz sasniedzat savu mērķi, pārejiet uz trenēšanos 3–5 reizes nedēļā, lai saglabātu tonusu. Iegurņa pamatnes muskulatūrai, tāpat kā citām muskuļu grupām, nepieciešama regulāra vingrināšana, lai saglabātu lielisku formu, tādēļ ierīcei KegelSmart™ ir jābūt daļai no jūsu trenēšanās seansiem. Seansa beigšana:Lai izņemtu trenažieri, atslābiniet maksts muskuļus, satveriet izvilkšanas auklu un lēni izvelciet ierīci.Rūpīgi nomazgājiet uz izžāvējiet ierīci pirms uzglabāšanas. Lai nodrošinātu higiēniskus apstākļus, ievietojiet trenažieri tam paredzētajā antibakteriālajā maisiņā. Komplektā ietilpst: KegelSmart  (medicīniskais silikons; ūdensizturīgs), antibakteriāla somiņa, lietošanas pamācība, 1 gada garantijas talons. Komplektā nav iekļauta:Darbojas ar 1 AAA tipa bateriju (1,5 V). 
ražotājs

LELOi AB, Zviedrija.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 284 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi