Product
Thumb
Pārtika

Aptamil HN mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas - caurejas laikā, 400 g

Eur 8,12 400 g
daudzums
Produkts nav pieejams

Speciāls piena maisījums Aptamil HN ar ļoti zemu laktozes līmeni, paredzēts zīdaiņiem no dzimšanas un maziem bērniem uzturvielu atjaunošanai caurejas laikā. Aptamil HN maisījumā ir visas nepieciešamās uzturvielas. Nesatur glutēnu. Drīkst lietot kā vienīgo uztura avotu. Speciāls maisījums zīdaiņiem un maziem bērniem uzturvielu atjaunošanai caurejas laikā. Aptamil HN mākslīgo piena ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Speciāls piena maisījums Aptamil HN ar ļoti zemu laktozes līmeni, paredzēts zīdaiņiem no dzimšanas un maziem bērniem uzturvielu atjaunošanai caurejas laikā. Aptamil HN maisījumā ir visas nepieciešamās uzturvielas. Nesatur glutēnu. Drīkst lietot kā vienīgo uztura avotu. Speciāls maisījums zīdaiņiem un maziem bērniem uzturvielu atjaunošanai caurejas laikā. Aptamil HN mākslīgo piena maisījumu lietot: vīrusu vai bakteriālas izcelsmes akūtas caurejas gadījumā zīdaiņiem vai maziem bērniem; "ceļotāju caurejas" gadījumā, kam iemesls ir straujas pārtikas vai klimata izmaiņas.

lietošana
Jūsu bērna veselībai ir svarīgi, lai maisījums tiktu pagatavots precīzi saskaņā ar norādījumiem. Pirms maisījuma gatavošanas nomazgājiet rokas, lietojiet tīrus vai sterilizētus piederumus. Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu maisījumu. Neizmantojiet sagatavota maisījuma pārpalikumus nākamajā ēdienreizē. Nesildīt mikroviļņu krāsnī. Nelietot Aptamil HN: krūts piena aizvietošanai; govs piena olbaltumvielu alerģijas gadījumā; alerģijas pret banāniem gadījumā; saharozes un fruktozes nepanesības gadījumā. 
ražotājs