Evalar tēja Sabeļņik (Vārnkājas), 50 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Evalar tēja Sabeļņik (Vārnkājas), 50 g

2,09€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Uztura bagātinātājs. Kolekcija Altajas reliktu augi". Ginekoloģisku slimību ārstēšanai, pret sāpēm kuņģī, furunkulozes gadījumos, plaušu tuberkulozes ārstēšanai, reimatisma un locītavu sāpju mazināšanai, pret sāļu nogulsnējumiem locītavās, kā arī labvēlīgi ietekmē kuņģa zarnu traktu un žultsceļus. Stimulējoši iedarbojas uz sirdi un asinsvadu sistēmu, elpošanas orgāniem, veicina diurēzi, žults sekrēciju. Purva vārnkāju ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Uztura bagātinātājs. Kolekcija Altajas reliktu augi". Ginekoloģisku slimību ārstēšanai, pret sāpēm kuņģī, furunkulozes gadījumos, plaušu tuberkulozes ārstēšanai, reimatisma un locītavu sāpju mazināšanai, pret sāļu nogulsnējumiem locītavās, kā arī labvēlīgi ietekmē kuņģa zarnu traktu un žultsceļus. Stimulējoši iedarbojas uz sirdi un asinsvadu sistēmu, elpošanas orgāniem, veicina diurēzi, žults sekrēciju. Purva vārnkāju lieto gripas, smagas saaukstēšanās ārstēšanai, lai sekmētu svīšanu un pazeminātu temperatūru. Lietojot purva vārnkāju, mazinās sāpes, uzlabojas miegs, apetīte un garastāvoklis.

sastāvs

Purva vārnkājas saknes un sakneņi  (Comarum palustre). 

lietošana
1 tējkaroti tējas apliet ar 200 ml verdoša ūdens, ļaut ievilkties 10-15 minūtes. Pagatavoto tēju ieteicams lietot pieaugušiem un bērniem no 14g.v.pa 1/2 glāzei 2 reizes dienā. Lietošanas ilgums - 1 mēnesis. Pēc 10 dienu pārtraukuma lietošanu var atkārtot. 
ražotājs

Evalar, Krievija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 28 reizes