Granātābolu sula, 1000 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Granātābolu sula, 1000 ml

5,47€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Granātābolu sula, 1000 ml Zinātnieki ir izpētījuši, ka granātābolu sula ir augstvērtīgs līdzeklis dažādu sirds-asinsvadu slimību un aterosklerozes profilaksei, turklāt tā spēj pazemināt jau paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs, to nodrošina granātābola sulā esošie antioksidanti. To lieto pret dažādām infekcijas slimībām, kuņģa spazmām. Granātābola sulā ir atklātas 15 aminoskābes, 6 no ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Granātābolu sula, 1000 ml Zinātnieki ir izpētījuši, ka granātābolu sula ir augstvērtīgs līdzeklis dažādu sirds-asinsvadu slimību un aterosklerozes profilaksei, turklāt tā spēj pazemināt jau paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs, to nodrošina granātābola sulā esošie antioksidanti. To lieto pret dažādām infekcijas slimībām, kuņģa spazmām. Granātābola sulā ir atklātas 15 aminoskābes, 6 no kurām, atskaitot granātābolu, satur tikai gaļa un tās ir neaizstājamas cilvēka organismam. Un ja esat veģetārietis un uzturā lietojiet tikai augu valsts izcelsmes un piena pārtiku, tad granātābols ir tieši tas auglis, kam vienmēr ir jābūt uz Jūsu galda. Tas satur arī 4 galvenos vitamīnus: С, Р, B6 un В12. Jūs jautāsiet kāpēc galvenos - jo С vitamīns nostiprina imunitāti, Р asinsvadus, B6 nervu sistēmu, bet B12 vitamīns uzlabo asinsriti. Bet tas vēl nav viss! Granātāboli ir vienkārši ideāli atslodzes dienām, jo 100 g mīkstuma ir 62 -79 kkal un 100 ml granātābola sulas - 42 - 65 kkal. Granātāboli ir arī bagāti ar tādām minerālvielām kā jods, kālijs, kalcijs, dzelzs, silīcijs.
sastāvs
Sulā ir tādi vērtīgi elementi kā kalcijs, fosfors, dzelzs, A vitamīns, tiamīns, riboflāns, niacīns, C vitamīns. 
lietošana
Granātābolu sulu ieteicams lietot pa ½ glāzei kopā ar 1 ēdamkaroti medus 3 reizes dienā. Sulai var pievienot arī biešu vai burkānu sulu. Granātābolu sulu neiesaka lietot cilvēkiem, kuri slimo ar kuņģa čūlu vai gastrītu ar palielinat skābes izdalīšanos. 
ražotājs

Aromaproduct Ltd., Lielbritānija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 139 reizes