Mārdadžu sēklu milti, 100 g
Mārdadžu sēklu milti, 100 g
Mārdadžu sēklu milti, 100 g
Mārdadžu sēklu milti, 100 g
Mārdadžu sēklu milti, 100 g
Mārdadžu sēklu milti, 100 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Pārtika

Mārdadžu sēklu milti, 100 g

Eur 2,01 100 g
daudzums

Mārdadžu sēklu milti, 100 g Mārdadžu sēklu milti ir sabalansēts olbaltumvielu vitamīnu - minerālu dabīgs produkts. Tas palīdz saglabāt aknu veselību un organisma veselību kopumā. Produkts satur unikālu kompleksu flavonoīdus silimarīnu. Milti no mārdadžu sēklām ir bagāti ar šķiedrvielām, kas palīdz: normalizēt kuņģa zarnu trakta darbību pazemina holesterīna līmeni asinīs ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Mārdadžu sēklu milti, 100 g Mārdadžu sēklu milti ir sabalansēts olbaltumvielu vitamīnu - minerālu dabīgs produkts. Tas palīdz saglabāt aknu veselību un organisma veselību kopumā. Produkts satur unikālu kompleksu flavonoīdus silimarīnu. Milti no mārdadžu sēklām ir bagāti ar šķiedrvielām, kas palīdz: normalizēt kuņģa zarnu trakta darbību pazemina holesterīna līmeni asinīs samazina svaru izvada sāļus un smagos metālus no organisma stabilizē cukura līmeni asinīs novērš žultsakmeņu veidošanos žultspūslī Regulāra mārdadžu miltu lietošana samazina alerģiskas reakcijas. Bez silimarīna un šķiedrvielām mārdadža milti satur polinepiesātinātās taukskābes, fitosterīnus, aminoskābes un mikroelementus.

lietošana
Mārdadžu miltus ieteicams lietot pa 1 tējkarotei, 2 - 4 reizes dienā, 20 minūtes pirms ēšanas, aizdzerot bagātīgi un rūpīgi ar siltu ūdeni. Kurss tādai mārdadžu miltu ārstnieciski – profilaktiskai lietošanai ir 40 – 50 dienas. 
ražotājs

Tēju Fabrika