Mārdadžu sēklu milti, 100 g | internetaptieka.lv
Mārdadžu sēklu milti, 100 g | internetaptieka.lv
Mārdadžu sēklu milti, 100 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Mārdadžu sēklu milti, 100 g

2,32€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Mārdadžu sēklu milti, 100 g Mārdadžu sēklu milti ir sabalansēts olbaltumvielu vitamīnu - minerālu dabīgs produkts. Tas palīdz saglabāt aknu veselību un organisma veselību kopumā. Produkts satur unikālu kompleksu flavonoīdus silimarīnu. Milti no mārdadžu sēklām ir bagāti ar šķiedrvielām, kas palīdz: normalizēt kuņģa zarnu trakta darbību pazemina holesterīna līmeni asinīs ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Mārdadžu sēklu milti, 100 g Mārdadžu sēklu milti ir sabalansēts olbaltumvielu vitamīnu - minerālu dabīgs produkts. Tas palīdz saglabāt aknu veselību un organisma veselību kopumā. Produkts satur unikālu kompleksu flavonoīdus silimarīnu. Milti no mārdadžu sēklām ir bagāti ar šķiedrvielām, kas palīdz: normalizēt kuņģa zarnu trakta darbību pazemina holesterīna līmeni asinīs samazina svaru izvada sāļus un smagos metālus no organisma stabilizē cukura līmeni asinīs novērš žultsakmeņu veidošanos žultspūslī Regulāra mārdadžu miltu lietošana samazina alerģiskas reakcijas. Bez silimarīna un šķiedrvielām mārdadža milti satur polinepiesātinātās taukskābes, fitosterīnus, aminoskābes un mikroelementus.
lietošana
Mārdadžu miltus ieteicams lietot pa 1 tējkarotei, 2 - 4 reizes dienā, 20 minūtes pirms ēšanas, aizdzerot bagātīgi un rūpīgi ar siltu ūdeni. Kurss tādai mārdadžu miltu ārstnieciski – profilaktiskai lietošanai ir 40 – 50 dienas. 
ražotājs

Tēju Fabrika

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 83 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi