Philips Avent māneklītis Ultra Air, zēniem 0-6M, 2 gb. | internetaptieka.lv
Philips Avent māneklītis Ultra Air, zēniem 0-6M, 2 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Philips Avent māneklītis Ultra Air, zēniem 0-6M, 2 gb.

9,48€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Philips Avent ultra air knupītim ir īpaši lielas gaisa atveres, kas saglabā ādu sausu. Tā vieglais aizsargs ir izstrādāts, lai sniegtu maksimālu gaisa plūsmu. Īpaši lieli gaisa plūsmas caurumi maigi vēdina mazuļa ādu, lai tā būtu maiga un sausa. Saglabā mazuļa ādu mīkstu un sausu. Ortodontisks un BPA nesaturošs. Maiga ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Philips Avent ultra air knupītim ir īpaši lielas gaisa atveres, kas saglabā ādu sausu. Tā vieglais aizsargs ir izstrādāts, lai sniegtu maksimālu gaisa plūsmu. Īpaši lieli gaisa plūsmas caurumi maigi vēdina mazuļa ādu, lai tā būtu maiga un sausa. Saglabā mazuļa ādu mīkstu un sausu. Ortodontisks un BPA nesaturošs. Maiga zīžamā daļa papildu komfortam. Sterilizējiet un glabājiet vienā parocīgā kastītē. Vecums: no 0–6 mēneši. Komplektācijā: Ultra air knupītis: 2 gab., un pārnēsājamais ietvars.
sastāvs
Bez BPA 
lietošana
Vienmēr izmantojiet šo izstrādājumu pieaugušo uzraudzībā. Nomainiet knupīti pēc 4 lietošanas nedēļām drošības un higiēnas prasību dēļ. Ja knupītis iestrēgst mutē, NEUZTRAUCIETIES; to nevar norīt un tas ir izstrādāts tā, lai šādi gadījumi nenotiktu. Izņemiet to rūpīgi un pēc iespējas uzmanīgāk ārā no mutes. Nekad nemērcējiet knupīti saldās vielās vai medikamentos, jo jūsu bērns var sabojāt zobus.
ražotājs

Philips Avent, Anglija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 34 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi