Saline RSV Hypertonic 3% 5 ml, 25 gb. | internetaptieka.lv
Saline RSV Hypertonic 3% 5 ml, 25 gb. | internetaptieka.lv
Saline RSV Hypertonic 3% 5 ml, 25 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Saline RSV Hypertonic 3% 5 ml, 25 gb.

17,79€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Saline RSV Hypertonic 3% 5 mlAkūts vīrusu bronhiolīts ir visbiežāk sastopamā apakšējo elpceļu infekcija zīdaiņiem līdz 2 gadu vecumam. Pašlaik nav efektīvas ārstēšanas, un atbalsta terapija joprojām ir standarta ārstēšanas metode. Elpceļu tūska (patoloģiska šķidruma uzkrāšanās) un gļotādu bloķēšana šiem pacientiem var izraisīt elpas trūkumu un apgrūtinātu elpošanu. Hipertoniskā sāls ...

Ātra piegāde jau 27. maijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Saline RSV Hypertonic 3% 5 mlAkūts vīrusu bronhiolīts ir visbiežāk sastopamā apakšējo elpceļu infekcija zīdaiņiem līdz 2 gadu vecumam. Pašlaik nav efektīvas ārstēšanas, un atbalsta terapija joprojām ir standarta ārstēšanas metode. Elpceļu tūska (patoloģiska šķidruma uzkrāšanās) un gļotādu bloķēšana šiem pacientiem var izraisīt elpas trūkumu un apgrūtinātu elpošanu. Hipertoniskā sāls šķīduma izsmidzināšana caur inhalatoru (nebulaizeru) var būt efektīva akūtas bronhiolīta ārstēšanai, jo tā var uzlabot elpošanas ceļu higiēnu. Šis pārskats tika veikts, lai novērtētu hipertoniskā (≥ 3%) fizioloģiskā šķīduma ievadīšanas ietekmi caur inhalatoru (nebulaizeru) bērniem ar akūtu bronhiolītu, salīdzinot ar fizioloģiskā (0,9%) šķīduma izsmidzināšanu. Hipertoniskā sāls šķīduma terapeitiskās nozīmes noteikšana var nodrošināt šo pacientu lētu un efektīvu ārstēšanu. Tika iekļauti 11 randomizēti pētījumi, kuros piedalījās 1090 bērni ar vieglu vai vidēji smagu bronhiolītu. Visi, izņemot vienu no 11 testiem, tiek uzskatīti par augstas kvalitātes pētījumiem ar zemu kļūdu risku (t. i. , neobjektivitāti). Meta-analīze liecina, ka hipertoniskā sāls šķīduma izsmidzināšana var samazināt vidējo slimnīcu uzturēšanās ilgumu starp 1,2 dienām slimnīcā ar vieglu akūtu bronhiolītu un uzlabot klīnisko smagumu gan ambulatorajās, gan stacionārajās grupās. Ņemot vērā klīniski nozīmīgo ieguvumu un labu drošības profilu, izsmidzināmā hipertoniskā 3% sāls šķīduma lietošana kombinācijā ar bronhodilatatoriem ir uzskatāma par efektīvu un drošu ārstēšanu bērniem ar viegliem un vidēji smagiem akūtu vīrusu bronholītu.
lietošana
Var izmantot kopā ar jebkura tipa smidzinātājiem (nebulaizeriem). Pirms lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju. Izmantojiet 4 vai 5 ml inhalāciju šķīduma saskaņā ar ārsta norādījumiem. Uzglabāt temperatūrā līdz 25ºC.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 57 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi