Tēja Yogi Sun Salutation, 17 paciņas | internetaptieka.lv
Tēja Yogi Sun Salutation, 17 paciņas | internetaptieka.lv
Tēja Yogi Sun Salutation, 17 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tēja Yogi Sun Salutation, 17 paciņas

Zīmols: Yogi tea

Drīz būs

Tēja Yogi Sun Salutation.Tēja Sveiciens saulei. Ājurvēdisks kanēļa, kardamona un apelsīnu maisījums. Ideāls partneris ikdienas jogas nodarbībām. YOGI TEA® Saules sveikšanas tējas pirmsākums meklējams aptuveni pirms 40 gadiem kopā ar ājurvēdas un jogas ienākšanu. Kanēlis, kardamons un grauzdēti cigoriņi pievilks pie zemes, bet svaigā apelsīna notis atvērs prātu. Iedvesmojoša un ...

Par produktu

Tēja Yogi Sun Salutation.Tēja Sveiciens saulei. Ājurvēdisks kanēļa, kardamona un apelsīnu maisījums. Ideāls partneris ikdienas jogas nodarbībām. YOGI TEA® Saules sveikšanas tējas pirmsākums meklējams aptuveni pirms 40 gadiem kopā ar ājurvēdas un jogas ienākšanu. Kanēlis, kardamons un grauzdēti cigoriņi pievilks pie zemes, bet svaigā apelsīna notis atvērs prātu. Iedvesmojoša un meditatīva, kā saules sveikšana jogā, šī tēja ļaus izjust harmonisku dienu.
sastāvs
Kanēlis* (26%), grauzdēti cigoriņi* (21%), kardamons* (16%), miežu iesals*, apelsīnu miziņa* (8%), lakrica*, melnie pipari*, apelsīnu eļļa* (2%), laims*. *Augi no bioloģiski sertificētām saimniecībām.
ražotājs

Yogi Tea GmbH, Vācija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 35 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi