Aterolip Fiber pulveris, 15 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Aterolip Fiber pulveris, 15 paciņas

Zīmols: Aterolip

13,39€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

AteroLip® fiber ir dabīgs šķiedrvielu avots. Tā sastāvā esošie auzu beta-glikāni palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs un ierobežo glikozes līmeņa paaugstināšanos asinīs pēc ēšanas. Ceļteku sēnalas palīdz uzturēt normālu zarnu darbību, uzlabot gremošanu un samazināt lipīdu un holesterīna līmeni asinīs. Beta-glikānu lietošanas efektivitāti un drošumu ir atzinušas Eiropas un ...

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

AteroLip® fiber ir dabīgs šķiedrvielu avots. Tā sastāvā esošie auzu beta-glikāni palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs un ierobežo glikozes līmeņa paaugstināšanos asinīs pēc ēšanas. Ceļteku sēnalas palīdz uzturēt normālu zarnu darbību, uzlabot gremošanu un samazināt lipīdu un holesterīna līmeni asinīs. Beta-glikānu lietošanas efektivitāti un drošumu ir atzinušas Eiropas un Amerikas uzraugošās iestādes, kā arī beta-glikāni ir iekļauti Eiropas Kardiologu Dislipidēmijas vadlīnijās. AteroLip® fiber sastāvā esošās šķiedrvielas izveido viskozu tīklu, kas uzsūc ar holesterīnu saistītās daļiņas, lai tās netiktu absorbētas asinsritē.
sastāvs
Ceļteku sēnalu pulveris (Plantago ovata), auzu beta-glikāni (Avena Sativa L.), citronskābe (skābuma regulētājs).
lietošana
Ieteicams lietot pieaugušajiem iekšķīgi pa 1 paciņai 3 reizes dienā 15-20 min pirms maltītes. AteroLip fiber var tikt pievienots ūdenim, sulai vai jogurtam pirms pamat maltītes.
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 87 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi