Boson Biotech, Ātrais SARS-CoV-2 antigēna tests, 1 gb. | internetaptieka.lv
Boson Biotech, Ātrais SARS-CoV-2 antigēna tests, 1 gb. | internetaptieka.lv
Boson Biotech, Ātrais SARS-CoV-2 antigēna tests, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Boson Biotech, Ātrais SARS-CoV-2 antigēna tests, 1 gb.

Drīz būs

Ātrais SARS-CoV-2 antigēna tests. Pašpārbaudes tests ir saņēmis paziņotās institūcijas apstiprinātu CE marķējumu 2021. gada 1. aprīlī  Mājas apstākļos veicams tests ātrai un kvalitatīvai SARS-CoV-2 vīrusa antigēna noteikšanai ar deguna uztriepēm 7 dienu laikā pēc simptomu parādīšanās. Parauga veids: deguna uztriepe. Laiks līdz rezultātiem: 15-20 min. Jutība: 96,77%. Specifika: 99,20%. Precizitāte: 98,72% ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Ātrais SARS-CoV-2 antigēna tests. Pašpārbaudes tests ir saņēmis paziņotās institūcijas apstiprinātu CE marķējumu 2021. gada 1. aprīlī  Mājas apstākļos veicams tests ātrai un kvalitatīvai SARS-CoV-2 vīrusa antigēna noteikšanai ar deguna uztriepēm 7 dienu laikā pēc simptomu parādīšanās. Parauga veids: deguna uztriepe. Laiks līdz rezultātiem: 15-20 min. Jutība: 96,77%. Specifika: 99,20%. Precizitāte: 98,72%. Slāņu pētījumu statistika: 99,10% neprofesionāļu testu veica bez palīdzības, 97,87% dažāda veida rezultātu tika interpretēti pareizi.

sastāvs

1 tests / komplekts Kataloga Nr.: IN40CS-6 Komplekta sastāvdaļas:1 Rapid SARS-CoV-2 antigēna testa karte (slēgta folija maisiņā), 1 sterilizēts vates kociņš, 1 ekstrakcijas caurule, 1 parauga ekstrakcijas buferis, IFU, Caurules turētājs kastes aizmugurē.

lietošana
• Pagrieziet parauga ekstrakcijas bufera pudeles vāku. Uzmanību: atveriet to virzienā prom no sejas un uzmanieties no tā, lai neizšļakstītos šķidrums. • Izspiediet visus ekstrakcijas buferus no pudeles ekstrakcijas mēģenē. Uzmanību: nepieskarieties ar pudeli pret mēģeni. • Nosakiet vates kociņa mīksto galu. Attaisiet vates kociņa iepakojumu un uzmanīgi to izņemiet. Uzmanību: Nevienā mirklī nepieskarieties ar rokām vates kociņa mīkstajam galam. • Uzmanīgi ievietojiet vates kociņu vienā nāsī. Uztriepes gals jāievieto ne mazāk kā 2,5 cm (1 collas) attālumā no nāss sākuma. Vates kociņu 3-4 reizes ritiniet gar nāss gļotādu. Atstājiet vates kociņu nāsī pāris sekundes. Izmantojot to pašu vates kociņu, atkārtojiet šo procesu otrai nāsij. Izņemiet vates kociņu no deguna dobuma. Uzmanību: tas var būt nepatīkami. Neievietojiet vates kociņu dziļāk, ja jūtat spēcīgu pretestību vai sāpes. • Ievietojiet vates kociņu ekstrakcijas mēģenē. Ritiniet tamponu trīs līdz piecas (3-5) reizes. Atstājiet vates kociņu ekstrakcijas buferī uz 1 minūti. • Ar pirkstiem saspiediet ekstrakcijas mēģeni un pēc iespējas vairāk noņemiet šķīdumu no vates kociņa.• Cieši piestipriniet vāciņu uz parauga ekstrakcijas caurules.• Pirms testa veikšanas komplekta komponentes ir jāsasilda līdz istabas temperatūrai. Atveriet maisiņu un izņemiet testa karti. Novietojiet karti uz līdzenas virsmas. Uzmanību: Pēc atvēršanas testa karte jāizlieto nekavējoties. • Apgrieziet ekstrakcijas mēģeni un, ievietojot to testa iedobē (S), pēc kā pievienojiet 3 pilienus uz testa parauga, uzmanīgi saspiežot ekstrakcijas mēģeni. Uzmanību: testa iedobē (S) jāizvairās no gaisa burbuļu veidošanās. • Iegūstiet rezultātus 15-20 minūtēs. Uzmanību: rezultāti pēc vairāk kā 20 minūtēm var būt neprecīzi.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 139 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi