ESTROMINERAL Serena, 30 tabletes | internetaptieka.lv
ESTROMINERAL Serena, 30 tabletes | internetaptieka.lv
ESTROMINERAL Serena, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

ESTROMINERAL Serena, 30 tabletes

25,09€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Uztura bagātinātājs, kas satur sojas izoflavonus, pienskābes baktērijas, magnoliju, kalciju, magniju un D3 vitamīnu lietošanai sievietēm menopauzes laikā. Estromineral Serena ir uztura bagātinātājs, kas satur sojas izoflavonus, pienskābes baktērijas, magnolijas ekstraktu, kalciju, magniju un D3 vitamīnu.  Produkta sastāvdaļas papildina ikdienā ar uzturu uzņemto minerālvielu daudzumu gadījumos, kad ir nepieciešama papildu minerālvielu uzņemšana, vai arī ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Uztura bagātinātājs, kas satur sojas izoflavonus, pienskābes baktērijas, magnoliju, kalciju, magniju un D3 vitamīnu lietošanai sievietēm menopauzes laikā. Estromineral Serena ir uztura bagātinātājs, kas satur sojas izoflavonus, pienskābes baktērijas, magnolijas ekstraktu, kalciju, magniju un D3 vitamīnu.  Produkta sastāvdaļas papildina ikdienā ar uzturu uzņemto minerālvielu daudzumu gadījumos, kad ir nepieciešama papildu minerālvielu uzņemšana, vai arī tās netiek uzņemtas pietiekamā daudzumā. Kalcijs, magnijs un D3 vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību.

sastāvs

Kalcija karbonāts; Stabilizētājs: mikrokristāliskā celuloze; sojas (Glycine max L. Merr.) sēklu sausais ekstrakts, kas satur 40% izoflavonu; magnija oksīds; magnolijas (Magnolia officinalis Rehder & Wilson) mizas sausais ekstrakts, kas satur 1,5% honokiola; Pretsalipes vielas: šķērsšūtā nātrija karboksimetilceluloze, taukskābju magnija sāļi, silīcija dioksīds; Lactobacillus sporogenes (Bacillus coagulans LMG S-24828) (1,053%)*; holekalciferols (D3 vitamīns).

lietošana
Viena tablete dienā, starp ēdienreizēm.
ražotājs

Meda Pharma GmbH

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 89 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi