Friso Gold 2 piena maisījums no 6 mēn., 400 g | internetaptieka.lv
Friso Gold 2 piena maisījums no 6 mēn., 400 g | internetaptieka.lv
Aptamil
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Friso Gold 2 piena maisījums no 6 mēn., 400 g

Zīmols: Frisolac

11,49€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem Friso® Gold 2, 6-12 mēn.Papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 6 līdz 12 mēnešu vecumam. Paredzēts veselu zīdaiņu ēdināšanai, ja krūts barošana ir nepietiekama vai nav iespējama.Konsultējieties ar ārstu pirms uzsākt piena maisījuma lietošanu. Friso® Gold 2 nav piemērots zīdaiņiem no dzimšanas. Friso® Gold 2 ...
Aptamil

Aptamil

Pērkot jebkuru piena maisījumu mazuļiem kas vecāki par 6 mēnešiem, dāvanā APTAMIL 2 tabs, piena maisījums N2.

Aptamil DĀVANA

Dāvanas vērtība - Eur 0,00

Par produktu

Papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem Friso® Gold 2, 6-12 mēn.Papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 6 līdz 12 mēnešu vecumam. Paredzēts veselu zīdaiņu ēdināšanai, ja krūts barošana ir nepietiekama vai nav iespējama.Konsultējieties ar ārstu pirms uzsākt piena maisījuma lietošanu. Friso® Gold 2 nav piemērots zīdaiņiem no dzimšanas. Friso® Gold 2 ir piemērots kā uzturvielu avots zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma. Sākot ar 6 mēnešu vecumu, bērniem ir nepieciešams saņemt arī papildēdienu, ne tikai piena maisījumu.Mātes piens ir vislabākais uzturs jūsu mazulim.
sastāvs
VĀJPIENA pulveris, demineralizētu sūkalu pulveris (no PIENA), augu eļļas (palmu, palmu kodolu, rapšu (ar zemu erukskābes līmeni), saulespuķu), LAKTOZE, galaktooligosaharīdi (no PIENA), maltodekstrīns, ortofosforskābes kalcija sāļi, ZIVJU eļļa, kālija citrāts, kalcija karbonāts, nātrija hlorīds, citronskābes magnija sāļi, holīna hlorīds, kālija hlorīds, nātrija L-askorbāts, inozitols, taurīns, dzelzs sulfāts, Mortierella alpina eļļa, kalcija hidroksīds, emulgators (saulespuķu lecitīns), nukleotīdi (uridīna-5'-monofosfāts(UMF), citidīna-5'-monofosfāts(CMF), inozīna-5'-monofosfāts(IMF), adenozīna-5'-monofosfāts(AMF), guanozīna-5'-monofosfāts(GMF), cinka sulfāts, L-askorbil-6-palmitāts, antioksidants (tokoferola ekstrakts), kalcija D-pantotenāts, DL-α-tokoferilacetāts, nikotīnamīds, vara sulfāts, tiamīna hidrohlorīds, riboflavīns, retinilacetāts, piridoksīna hidrohlorīds, mangāna sulfāts, folijskābe, kālija jodīds, fitomenadions, nātrija selenīts, D-biotīns, holekalciferols.
lietošana
Jūsu bērna veselībai ir svarīgi, lai Jūs ievērotu šos norādījumus:1.Vienmēr rūpīgi nomazgājiet rokas un traukus, lietojiet tīru ūdeni.2. Vāriet dzeramo ūdeni 5 minūtes. Atdzesējiet vārīto ūdeni līdz 40° C (remdens) pirms maisījuma pagatavošanas.3. Tieši pirms lietošanas noskalojiet pudeli un knupi ar karstu ūdeni.4. Ielejiet nepieciešamo ūdens daudzumu pudelītē.5. Izmantojot pievienoto mērkaroti, pievienojiet 1 līdzenu mērkaroti uz katriem 30 ml ūdens.6. Aizvākojiet pudelīti un sakratiet, līdz pulveris pilnībā izšķīdis.7. Pārbaudiet maisījuma temperatūru un ēdiniet savu mazuli, kad Friso® Gold 2 ir remdens.8. Novietojiet mērkaroti tai paredzētajā vietā un aizveriet vāku.9. Izlietojiet sagatavoto maisījumu vēlākais 1 stundas laikā pēc pagatavošanas.10. Izmetiet ēdiena pārpalikumus.Uzmanību! Izlietojiet sagatavoto maisījumu Friso® Gold 2 vēlākais stundas laikā pēc pagatavošanas.Uzglabāšanas nosacījumiNepareiza Friso® Gold 2 sagatavošana, lietošana un uzglabāšana var kaitēt bērna veselībai.· Vienmēr uzglabājiet ēdiena traukus tīrus un sausus.· Sterilizējiet nepieciešamos traukus vismaz 3 minūtes vienu reizi dienā.· Vienmēr uzglabājiet tīru un sausu mērkaroti iepakojuma iekšpusē.· Cieši aizveriet iepakojumu ar oriģinālo vāciņu.· Atvērtu iepakojumu uzglabājiet sausā, vēsā vietā (līdz 25 °C).· Atvērtu iepakojumu izlietojiet 4 nedēļu laikā pēc atvēršanas.
ražotājs

FrieslandCampina

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 60 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi