Humer Deguna aspiratora rezerves uzgaļi, 20 gb | internetaptieka.lv
Humer Deguna aspiratora rezerves uzgaļi, 20 gb | internetaptieka.lv
Humer Deguna aspiratora rezerves uzgaļi, 20 gb | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Humer Deguna aspiratora rezerves uzgaļi, 20 gb

Zīmols: Humer

11,69€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Humer Deguna aspiratora rezerves uzgaļi.Medicīnas prece.Zīdaiņiem un bērniem. No dzimšanas brīža - Īpaši elastīgi – Higiēniski - ErgonomiskiHUMER deguna aspirators paredzēts lietošanai saaukstēšanās, sinusīta un citu saslimšanu gadījumā, kas izraisa pārmērīgu deguna sekrēciju. Deguna aspirators ļauj mazulim atkal normāli elpot un justies labāk. Ieteicams vispirms degunu skalot ar jūras ūdeni ...

Par produktu

Humer Deguna aspiratora rezerves uzgaļi.Medicīnas prece.Zīdaiņiem un bērniem. No dzimšanas brīža - Īpaši elastīgi – Higiēniski - ErgonomiskiHUMER deguna aspirators paredzēts lietošanai saaukstēšanās, sinusīta un citu saslimšanu gadījumā, kas izraisa pārmērīgu deguna sekrēciju. Deguna aspirators ļauj mazulim atkal normāli elpot un justies labāk. Ieteicams vispirms degunu skalot ar jūras ūdeni (HUMER Deguna higiēnai – 100 % jūras ūdens), lai gļotas sašķidrinātu, tā atvieglojot atsūkšanu.HUMER deguna aspirators ir lietojams tikai ar HUMER elastīgajiem uzgaļiem.
lietošana
Uzlieciet elastīgo uzgali aspiratoram un sekojiet deguna aspiratora lietošanas instrukcijai.Katrā uzgalī ir absorbējošs filtrs, kas aiztur gļotas, tādējādi garantējot optimālu higiēnu. Elastīgos uzgaļus pēc lietošanas izmetiet, lai izvairītos no iespējamas inficēšanās.
ražotājs

UR URGO, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 70 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi