Humer Deguna aspirators + 4 uzgaļi, 1 gb | internetaptieka.lv
Humer Deguna aspirators + 4 uzgaļi, 1 gb | internetaptieka.lv
Humer Deguna aspirators + 4 uzgaļi, 1 gb | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Humer Deguna aspirators + 4 uzgaļi, 1 gb

Zīmols: Humer

11,69€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Humer Deguna aspirators + 4 uzgaļi.HUMER DEGUNA ASPIRATORS + 4 īpaši elastīgi uzgaļiMedicīniskā ierīce   Zīdaiņiem un bērniemNo dzimšanas brīža – Higiēnisks - ErgonomisksHUMER deguna aspirators ir medicīniskā ierīce, kas paredzēta saudzīgai deguna izdalījumu un gļotu atsūkšanai no mazuļa nāsīm.  Katrā uzgalī ir absorbējošs filtrs, kas aiztur gļotas, tādējādi garantējot optimālu ...

Par produktu

Humer Deguna aspirators + 4 uzgaļi.HUMER DEGUNA ASPIRATORS + 4 īpaši elastīgi uzgaļiMedicīniskā ierīce   Zīdaiņiem un bērniemNo dzimšanas brīža – Higiēnisks - ErgonomisksHUMER deguna aspirators ir medicīniskā ierīce, kas paredzēta saudzīgai deguna izdalījumu un gļotu atsūkšanai no mazuļa nāsīm.  Katrā uzgalī ir absorbējošs filtrs, kas aiztur gļotas, tādējādi garantējot optimālu higiēnu.INDIKĀCIJAS:HUMER deguna aspirators paredzēts lietošanai iesnu, sinusīta un citu saslimšanu gadījumā, kas izraisa pārmērīgu deguna sekrēciju. Deguna aspirators ļauj mazulim atkal normāli elpot un justies labāk. Ieteicams vispirms degunu skalot ar jūras ūdeni (HUMER Deguna higiēnai – 100 % jūras ūdens), lai gļotas sašķidrinātu, tā atvieglojot atsūkšanu.
lietošana
Uzlieciet elastīgo uzgali aspiratoram.Ievietojiet uzgali vienā no mazuļa nāsīm.Ar muti atsūciet maigi, lēni un vienmērīgi.Izmantojot to pašu uzgali, atkārtojiet to mazuļa otrā nāsī.Noņemiet elastīgo uzgali no aspiratora un izmetiet to.Ja uzgalis ir pilnībā piepildīts ar deguna izdalījumiem, izmantojiet jaunu uzgali.Elastīgos uzgaļus izmetiet pēc katras lietošanas, lai izvairītos no iespējamas inficēšanās.
ražotājs

UR URGO, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 64 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi