Product
Thumb
Pārtika

Linsēklu eļļa JoLive - auksti spiesta, 250 ml

Eur 4,57 250 ml
daudzums
Produkts nav pieejams
JoLive linsēklu eļļa ir iegūta no Latvijā audzētām linsēklām ar aukstās spiešanas metodi, tādejādi saglabājot bioloģisko vērtību. Linsēklu eļļa ir visbagātākais neaizvietojamo taukskābju omega-3 avots dabā, tāpēc to var lietot kā augu izcelsmes omega-3 taukskābju avotu veselīgam un sabalansētam ikdienas uzturam. šī produkta sastāvā esošā alfalinolēnskābe omega-3 un linolskābe omega-6 ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
JoLive linsēklu eļļa ir iegūta no Latvijā audzētām linsēklām ar aukstās spiešanas metodi, tādejādi saglabājot bioloģisko vērtību. Linsēklu eļļa ir visbagātākais neaizvietojamo taukskābju omega-3 avots dabā, tāpēc to var lietot kā augu izcelsmes omega-3 taukskābju avotu veselīgam un sabalansētam ikdienas uzturam. šī produkta sastāvā esošā alfalinolēnskābe omega-3 un linolskābe omega-6 ir nepieciešamas normālai organisma funkcionēšanai. Tās rūpējas par sirds un asinsvadu veselību un palīdz stiprināt imunitāti. Linsēklu eļļas sastāvu lielākoties veido polinepiesātinātās taukskābes, kas ir svarīgas organisma vielmaiņai un enerģijas izstrādei.
sastāvs
100% auksti spiesta linsēklu eļļa.  
lietošana
JoLive linsēklu eļļu ieteicams pievienot dažādiem ēdieniem - salātiem, jogurtam, biezpienam, putrai vai vitamīnu kokteilim. Var baudīt arī kā veselīgu papildinājumu ikdienas uzturam (1-2 ēdamkarotes dienā). Linsēklu eļļa ir ieteicama veģetāriešu uzturā.    
ražotājs

Latvija