Doppelherz Aktiv vitamīni diabēta pacientiem, 30 tabletes
Doppelherz Aktiv vitamīni diabēta pacientiem, 30 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Vitamīni un minerālvielas

Doppelherz Aktiv vitamīni diabēta pacientiem, 30 tabletes

Eur 9,37 30 tabletes
daudzums

Doppelherz Aktiv vitamīni diabēta pacientiem, 30 tabletes Doppelherz vitamīni cilvēkiem ar diabētu ir īpaša vitamīnu kombinācija ar minerālvielām un mikroelementiem. Šie vitamīni ir īpaši radīti cilvēkiem, kas ievēro diabētisku diētu. Apstiprinājies, ka vitamīnu un minerālvielu nepietiekamība ir bieži sastopama cilvēkiem ar diabētu. Antioksidanti C un E vitamīni, minerālviela selēns aizsargā ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Doppelherz Aktiv vitamīni diabēta pacientiem, 30 tabletes Doppelherz vitamīni cilvēkiem ar diabētu ir īpaša vitamīnu kombinācija ar minerālvielām un mikroelementiem. Šie vitamīni ir īpaši radīti cilvēkiem, kas ievēro diabētisku diētu. Apstiprinājies, ka vitamīnu un minerālvielu nepietiekamība ir bieži sastopama cilvēkiem ar diabētu. Antioksidanti C un E vitamīni, minerālviela selēns aizsargā šūnas no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības. B grupas vitamīni B1, B2, B5, B6, B12, pantotēnskābe, biotīns un folskābe ir svarīgi metabolisma procesos. Nepieciešami sirdij un nervu sistēmai. Minerālvielām magnijam, cinkam, hromam ir svarīga loma cukura līmeņa asinīs līdzsvarošanā. Viena tablete Doppelherz vitamīnu cilvēkiem ar diabētu ir svarīga sabalansētam vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu līmenim. Nepieciešamība pēc stingras diētas ieturēšanas var radīt vitamīnu deficītu. Šajā metaboliskajā stāvoklī ieteicama apgāde ar šādiem uzturelementiem.

sastāvs

Biotīns, B1 vitamīns, B2 vitamīns, B6 vitamīns, B12 vitamīns, B5 vitamīns/ Pantotēnskābe, C vitamīns, E vitamīns, Folskābe, Niacīns, Magnijs, Hroms, Selēns, Cinks. 

lietošana
1 tablete dienā ēšanas laikā ar pietiekamu daudzumu šķidruma. Nesakošļāt. Tabletes var sadalīt uz pusēm. Lai sasniegtu atbilstošu efektu, preparātu jālieto ilgāku laiku. 
ražotājs

Queisser Pharma, Vācija

Skatīt reģistros