-30%
Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Futura Omega-3 zivju eļļa 1000 mg, 120 kapsulas

Eur 24,16 Eur 16,91 120 kapsulas
daudzums
Produkts nav pieejams
Futura Omega-3 zivju eļļa 1000 mg,120 kapsulas.  FUTURA koncentrēta zivju eļļa 1000 pieaugušajiem un bērniem.  Satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātās taukskābes (EPS un DHS) dabīgā triglicerīda formā, kas nodrošina to labāku uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Organismā šīs neaizstājamās taukskābes neveidojās, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu zivīm vai papildus ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Futura Omega-3 zivju eļļa 1000 mg,120 kapsulas.  FUTURA koncentrēta zivju eļļa 1000 pieaugušajiem un bērniem.  Satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātās taukskābes (EPS un DHS) dabīgā triglicerīda formā, kas nodrošina to labāku uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Organismā šīs neaizstājamās taukskābes neveidojās, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu zivīm vai papildus zivju eļļas veidā.  Omega - 3 nepiesātinātās taukskābes: EPS un DHS veicina normālu sirds darbību; 1. DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un redzi; 2. Lietojot omega-3 taukskābes grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, mātes DHS veicina normālu augļa un zīdaiņa smadzeņu un acu attīstību.  3. Labvēlīgo ietekmi uz veselību panāk, ik dienas uzņemot vismaz: 1250 mg DHS/EPS; 2100 mg DHS; 3200 mg DHS papildus ieteicamajai omega-3 taukskābju diennakts devai pieaugušajiem, t. i. : 250 mg DHS un EPS.  Omega - 3 taukskābes zivju eļļas veidā ir svarīgs ikdienas uztura papildinājums ikvienam. Īpaši ieteicams lietot bērniem, sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, vecākiem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem, kuri uzturā nelieto zivis.
sastāvs
zivju eļļas koncentrāts (triglicerīdi), želatīns (liellopu), mitrumuzturētājs (glicerīns), d-alfa-tokoferols (vit. E), antioksidants (tokoferola ekstrakts).
lietošana
Pieaugušajiem  1 kapsula dienā, vai kā ārsts rekomendējis; grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā 3 kapsulas dienā; bērniem 1 kapsula dienā. Lietot ēšanas laikā, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā. Bērniem līdz 2 gadu vecumam lietot nav ieteicams! 
ražotājs

Orkla Health AS, Dānija

Skatīt reģistros