LYL Krill Oil, 60 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

LYL Krill Oil, 60 kapsulas

24,67€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dabīgi iegūts Antarktiskais krils (Euphausia Superba ). Krilu iegūst tīrākajos pasaules ūdeņos, līdz ar to tas ir pilnīgi tīrs no radioaktīviem un citiem ķīmiskiem piemaisījumiem. LYL krila eļļa satur ievērojamu daudzumu astaksantīna (dabīgs antioksidants). Krila eļļas sastāvā omega 3 ir jūras fosfolipīdu formā, tādejādi garantējot pilnvērtīgu tās uzsūkšanos organismā. LYL ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Dabīgi iegūts Antarktiskais krils (Euphausia Superba ). Krilu iegūst tīrākajos pasaules ūdeņos, līdz ar to tas ir pilnīgi tīrs no radioaktīviem un citiem ķīmiskiem piemaisījumiem. LYL krila eļļa satur ievērojamu daudzumu astaksantīna (dabīgs antioksidants). Krila eļļas sastāvā omega 3 ir jūras fosfolipīdu formā, tādejādi garantējot pilnvērtīgu tās uzsūkšanos organismā. LYL krila eļļa satur vērtīgās omega 3 taukskābes (DHS, EPS).
sastāvs
Sastāvdaļas 2 kapsulās: vēžveidīgo sugas krila (Euphausia Superba ) lipīdu ekstrakts, kapsulas apvalks no želatīna (zivju/liellopu), ūdens, holīns (B4), mitrumuzturētāji - sorbīts un glicerīns, astaksantīns.
Nesatur laktozi, lipekli, konservantus, raugu, cieti, ĢMO, sāli, cukuru. Piemērots veģetāriešiem. GMP sertificēts.
lietošana
Pieaugušajiem: 1-2 kapsulas dienā vai kā ieteicis ārsts. Bērniem: 1 kapsula dienā, ja bērns ir atbilstošā vecumā, lai norītu kapsulu.Lietošana: pēc ēdienreizes, uzdzerot glāzi ūdens.
ražotājs

SIA „pharm&med”

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 145 reizes