Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Mag6 (magnijs + vitamīns B6), 64 tabletes

Eur 7,68 64 tabletes
daudzums
Samazina nogurumu. Enerģijai. Muskuļu un nervu sistēmas veselībai. Mag6 satur magniju kombinācijā ar vitamīnu B6. Magnijs ir svarīga minerālviela, kas palīdz uzturēt un regulēt daudzus procesus šūnās un veicina normālu muskuļu darbību, turpretim vitamīns B6 darbojas kā koenzīms daudzās svarīgās organisma bioķīmiskajās reakcijās. Abas sastāvdaļas palīdz samazināt nogurumu un nespēku ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Samazina nogurumu. Enerģijai. Muskuļu un nervu sistēmas veselībai. Mag6 satur magniju kombinācijā ar vitamīnu B6. Magnijs ir svarīga minerālviela, kas palīdz uzturēt un regulēt daudzus procesus šūnās un veicina normālu muskuļu darbību, turpretim vitamīns B6 darbojas kā koenzīms daudzās svarīgās organisma bioķīmiskajās reakcijās. Abas sastāvdaļas palīdz samazināt nogurumu un nespēku un normalizē enerģijas atbrīvošanos. Tās arī veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un nervu sistēmas darbību. Papildus tam, magnijs veicina normālu elektrolītu līdzsvaru un palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Vitamīns B6 veicina arī normālu imūnsistēmas darbību un hormonu darbības regulāciju.
sastāvs
Magnija laktāta dihidrāts, laktozes monohidrāts (apjoma palielinātājs), preželatinizēta ciete (modificēta ciete), mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs), polivinilpirolidons (cietinātājs), šķērsšūtā nātrija karboksimetilceluloze (pretsalipes viela), tabletes apvalks {polivinilspirts (pretsalipes viela), titāna dioksīds (krāsviela), polietilēnglikols (glazētājviela), talks (pretsalipes viela)}, talks, bezūdens koloidālais silīcija dioksīds un taukskābju magnija sāļi (pretsalipes vielas), piridoksīna hidrohlorīds.
lietošana
Pieaugušie un pusaudži no 12 gadu vecuma: 2 tabletes dienā, pirms ēdienreizēm vai ēdienreižu laikā. Pirms Mag6 lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu, ja Jūs esat grūtniece vai arī Jūs barojat bērnu ar krūti, ja Jūs lietojat jebkādas zāles vai arī Jums ir kāda slimība. 
ražotājs

Agetis Supplements Ltd., Kipra

Skatīt reģistros