-35%
Möller's Omega-3 Premium zivju eļļa, 250 ml | internetaptieka.lv
Möller's Omega-3 Premium zivju eļļa, 250 ml | internetaptieka.lv
Möller's Omega-3 Premium zivju eļļa, 250 ml | internetaptieka.lv
Möller's Omega-3 Premium zivju eļļa, 250 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Möller's Omega-3 Premium zivju eļļa, 250 ml

20,82€ 13,53€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Moller’s Omega-3 Premium zivju eļļa, 250 ml. Möller’s Omega-3 Premium dienas devā (5 ml) ir ļoti augsta vērtīgo omega-3 taukskābju koncentrācija-1780 mg. Omega-3 taukskābes EPS un DHS veicina normālu sirds darbību. Labvēlīgo ietekmi uz sirds darbību panāk, katru dienu uzņemot 250 mg EPS un DHS. DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Moller’s Omega-3 Premium zivju eļļa, 250 ml. Möller’s Omega-3 Premium dienas devā (5 ml) ir ļoti augsta vērtīgo omega-3 taukskābju koncentrācija-1780 mg. Omega-3 taukskābes EPS un DHS veicina normālu sirds darbību. Labvēlīgo ietekmi uz sirds darbību panāk, katru dienu uzņemot 250 mg EPS un DHS. DHS palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un redzi. Labvēlīgo ietekmi uz smadzeņu darbību un redzi panāk, katru dienu uzņemot 250 mg DHS. Satur svarīgos vitamīnus D3, A un E. Moller’s Premium Omega-3 satur vitamīnu D3, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību. šis vitamīns veicina kalcija uzsūkšanos un tāpēc ir nozīmīgs kauliem un muskuļiem. Vitamīns A ir nepieciešams ādas, gļotādas, redzes un imūnsistēmas veselībai. Vitamīns E ir dabīgs antioksidants, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Pilnīgi drošs produkts ar augstāko kvalitātiMöller’s Omega-3 Premium mencu aknu eļļu iegūst no augstas kvalitātes svaigām mencu aknām. Zivis tiek zvejotas tīrajos arktiskajos Ziemeļjūras ūdeņos . Katra Möller`s mencu aknu eļļas partija atbilst augstām kvalitātes prasībām, kas ir pat stingrākas nekā Eiropas Farmakopejas noteiktās.
sastāvs
Mencu aknu eļļa, zivju eļļas koncentrāts, dl-α-tokoferilacetāts (vitamīns E), antioksidants ( dabīgs tokoferolu koncentrāts), retinilpalmitāts (vit. A), holekalciferols (vit. D3).
lietošana
Ieteicamā diennakts deva pieaugušajiem un bērniem no 6 mēnešu vecuma : 5 ml (1 tējkarote). Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī ne ilgāk kā 3 mēnešus. 
ražotājs

Axellus AS, Norvēģija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 180 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi