-50% jaunums
Möller′s Omega-3 zivju eļļa ar dabīgu garšu, 250 ml
Möller′s Omega-3 zivju eļļa ar dabīgu garšu, 250 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Vitamīni un minerālvielas

Möller′s Omega-3 zivju eļļa ar dabīgu garšu, 250 ml

Drīz būs

250 ml Derīgs līdz: 31.03.2021
Kad būs? Gribu zināt pirmais!

Moller’s zivju eļļa ar dabīgu garšu, 250 ml. Labs sākums stiprai veselībai! Möller’s kvalitāte vienmēr bijusi pirmajā vietā, tādēļ mēs strādājam nepārtraukti, lai dotu jūsu veselībai to labāko. Mūsu zivju eļļa gatavota no svaigām savvaļas arktiskajām mencām. Möller’s vienmēr domā par labāko Jūsu veselībai. Tāpēc zivju eļļā ir vairāk dabīgo ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Moller’s zivju eļļa ar dabīgu garšu, 250 ml. Labs sākums stiprai veselībai! Möller’s kvalitāte vienmēr bijusi pirmajā vietā, tādēļ mēs strādājam nepārtraukti, lai dotu jūsu veselībai to labāko. Mūsu zivju eļļa gatavota no svaigām savvaļas arktiskajām mencām. Möller’s vienmēr domā par labāko Jūsu veselībai. Tāpēc zivju eļļā ir vairāk dabīgo antioksidantu, kas aizsargā omega-3. Tā varam būt pārliecināti par vislabāko kvalitāti no pirmās līdz pēdējai lāsei! Palīdz saglabāt veselību Pilnvērtīgai smadzeņu un redzes attīstībai Möller’s zivju eļļā ir daudz DHS taukskābes. Grūtniecības un bērniņa barošanas laikā sievietes organismam ir paaugstināta nepieciešamība pēc omega-3 taukskābēm, jo šai laikā mātes uzņemtā DHS taukskābe veicina augļa un zīdaiņa normālu smadzeņu un acu attīstību. Vitamīns D3 nepieciešams bērniem kaulu normālai augšanai un attīstībai.

sastāvs

Mencu aknu eļļa , dl-α-tokoferilacetāts (E vitamīns ), antioksidants (dabīgo tokoferolu koncentrāts). 

lietošana
Ieteicamā diennakts deva pieaugušajiem un bērniem no sešu mēnešu vecuma ir 5 ml. Zīdaiņiem ieteicamā dienakts deva no 4 nedēļu vecuma: 2,5 ml devu pakāpeniski palielinot līdz 5 ml 6 mēnešu vecumā.
ražotājs

Orkla Care AS, Dānija