-30%
Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Naktssveces eļļa Futura, 60 kapsulas

Eur 12,64 Eur 8,85 60 kapsulas
daudzums

Futura Naktssveces eļļa, 60 kapsulas. FUTURA NAKTSSVECES EĻĻA 500 mg. Naktssveces eļļa ir iegūta no naktssveces (Oenothera biennis) savvaļas ziedu sēklām. Naktssveces eļļa ir bagāts omega-6 taukskābju avots. Satur īpaši daudz linolskābes un gammalinolēnskābi. Abas šīs taukskābes ir svarīgas nervu šķiedru un nervu šūnu apvalka sastāvdaļas. Naktssveces eļļas sastāvā ir ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Futura Naktssveces eļļa, 60 kapsulas. FUTURA NAKTSSVECES EĻĻA 500 mg. Naktssveces eļļa ir iegūta no naktssveces (Oenothera biennis) savvaļas ziedu sēklām. Naktssveces eļļa ir bagāts omega-6 taukskābju avots. Satur īpaši daudz linolskābes un gammalinolēnskābi. Abas šīs taukskābes ir svarīgas nervu šķiedru un nervu šūnu apvalka sastāvdaļas. Naktssveces eļļas sastāvā ir dabīga gammalinolskābe (GLA) - Omega-6 taukskābe, kas atrodama arī gurķumētru un upeņu sēklu eļļās. Cilvēka organisms GLA nespēj saražot, tādēļ tā jāuzņem ar uzturu, vai uztura bagātinātājiem. Gammalinolskābe (GLA) organismā pārveidojas bioloģiski aktīvās vielās, kuras piedalās vielmaiņā un hormonālajā regulācijā, tādējādi mazinot hormonālā disbalansa radītās problēmas sievietēm. NAKTSSVECES EĻĻA palīdz uzturēt ādas veselību; Uztur veselīgu ādu un saistaudus; Palīdz uzturēt hormonālo līdzsvaru tā pozitīvi ietekmējot sievietes pašsajūtu menstruāciju periodā.

sastāvs

Koncentrēta Naktssveces (Oenothera biennis) eļļa, tai skaitā svarīgās 1000 mg, omega-6 taukskābes: 700 mg, Linolskābe Gammalinolēnskābe 100 mg.

lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma 2 kapsulas dienā ēšanas laikā uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens. Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu! 
ražotājs

Orkla Health AS, Dānija

Skatīt reģistros