Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Olimp Labs Omega-3 zivju eļļa 1000mg, 60 kapsulas

Eur 8,60 60 kapsulas
daudzums
Produkts nav pieejams
Olimp Labs Omega-3 zivju eļļa 1000mg, 60 kapsulas Augstvērtīga/ augsti koncentrēta zivju eļļa, kas satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātās taukskābes dabīgā formā, kas nodrošina to labāku uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Organismā šīs neaizstājamās taukskābes neveidojās, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu zivīm vai papildus zivju eļļas veidā. Regulāra omega ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu
Olimp Labs Omega-3 zivju eļļa 1000mg, 60 kapsulas Augstvērtīga/ augsti koncentrēta zivju eļļa, kas satur vērtīgās omega - 3 nepiesātinātās taukskābes dabīgā formā, kas nodrošina to labāku uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Organismā šīs neaizstājamās taukskābes neveidojās, tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu zivīm vai papildus zivju eļļas veidā. Regulāra omega - 3 taukskābju lietošana uzturā ir nepieciešamas normālai un pilnvērtīgai organisma attīstībai, augšanai un darbībai. Omega - 3 nepiesātinātās taukskābes: DHS palīdz uzturēt normālu redzi un normālu smadzeņu darbību; Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 250mg DHS. EPS un DHS veicina normālu sirds darbību; Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 250mg EPS un DHS. lietojot grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, DHS veicina normālu augļa un zīdaiņa smadzeņu un acu (redzes) attīstību; Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 200mg DHS, papildus ieteicamajai ikdienas omega-3 diennakts devai - 250mg EPS un DHS. EPS un DHS palīdz uzturēt normālu triglicerīdu līmeni asinīs; Labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 2g EPS un DHS, papildu dienas devai nevajag pārsniegt 5g EPS un DHS kopā. Sastāvā ietvertais E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Omega-3 taukskābes zivju eļļas veidā ir svarīga ikdienas diētas sastāvdaļa ikvienam. Īpaši ieteicams lietot cilvēkiem ar paaugstinātu holesterīna līmeni, sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, vīriešiem pēc 35g. v. , smēķētājiem, vecākiem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem, kuri maz lieto vai nelieto zivis uzturā. 2 kapsulas Omega 3 nodrošina optimālo diennaktī nepieciešamo omega - 3 taukskābju devu!
sastāvs
koncentrēta zivju eļļa - 1000 mg• E vitamīns - 5 mg• glicerīns (E 422)• attīrīts ūdens• želatīns 
lietošana
1 kapsula dienā vai pēc ārsta norādījumiem, ēšanas laikā, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos organismā; grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā 2 kapsulas dienā. Bērniem līdz 2 gadu vecumam lietot nav ieteicams! 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros