Product
Thumb
Vitamīni un minerālvielas

Olimp Labs SpokoLoko Travelen bērniem no 3 g.v - ledene pret vemšanu, 6 gb.

Eur 6,40 6 gb.
daudzums
Produkts nav pieejams

Garšīgas ingvera un C vitamīna ceļojuma ledenes / sūkājamas konfektes ar jāņogu garšu ir efektīvs, drošs, augstas kvalitātes dabas produkts, kas palīdz saglabāt ceļojuma prieku un uzturēt labu pašsajūtu ceļojot; var lietot bērni. Ingvers palīdz: saglabāt labu pašsajūtu, novērst nelabumu un vemšanu, ko izraisa jūrasslimība un/vai pārvietošanās ar transporta līdzekļiem ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Garšīgas ingvera un C vitamīna ceļojuma ledenes / sūkājamas konfektes ar jāņogu garšu ir efektīvs, drošs, augstas kvalitātes dabas produkts, kas palīdz saglabāt ceļojuma prieku un uzturēt labu pašsajūtu ceļojot; var lietot bērni. Ingvers palīdz: saglabāt labu pašsajūtu, novērst nelabumu un vemšanu, ko izraisa jūrasslimība un/vai pārvietošanās ar transporta līdzekļiem, ceļošana ar lidmašīnu; veicināt gremošanu un uzturēt veselīgu gremošanas sistēmu; tonizēt, sekmēt enerģijas pieplūdi, mazināt nogurumu.

sastāvs

Cukurs, glikozes sīrups, skābuma regulētāji - citronskābe, nātrija citrāts; krāsviela - košenils; ingvera (Zingiber officinale L.) sakneņa ekstrakts, L-askorbīnskābe - C vitamīns, aromatizētājs.  

lietošana
Paredzēts lietošanai bērniem no 6 gadu vecuma, pusaudžiem un pieaugušajiem diskomforta mazināšanai ceļojot ar transporta līdzekļiem (automašīna, kuģis, lidmašīna utt.). 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros