Product
Product
Product
Thumb
Thumb
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Vitamīni un minerālvielas

Superfoods Omanitus kapsulas, 30 kapsulas

Eur 39,18 30 kapsulas
daudzums

Superfoods Omanitus, 30 kapsulasUZTURA BAGĀTINĀTĀJS. Koncentrēts superprodukts. Imunitātes atbalstam.  Lakas plakanpiepe (Ganoderma lucidum), jeb reiši sēne ir ēdamā sēne, kura tiek izmantota vairāk nekā 2000 gadus Ķīnā, Japānā, Korejā un citās Āzijas valstīs, kur tā ir pazīstama ar nosaukumu Imperatoru noslēpums. Tā stiprina organisma imūnsistēmu. Superfoods Omanitus ir uzturvielām bagāts ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

Superfoods Omanitus, 30 kapsulasUZTURA BAGĀTINĀTĀJS. Koncentrēts superprodukts. Imunitātes atbalstam.  Lakas plakanpiepe (Ganoderma lucidum), jeb reiši sēne ir ēdamā sēne, kura tiek izmantota vairāk nekā 2000 gadus Ķīnā, Japānā, Korejā un citās Āzijas valstīs, kur tā ir pazīstama ar nosaukumu Imperatoru noslēpums. Tā stiprina organisma imūnsistēmu. Superfoods Omanitus ir uzturvielām bagāts uztura bagātinātājs, ko iegūst no reiši sēņu sporām. Tas tiek pakļauts īpašam progresīvam ekstrakcijas procesam, kas garantē, ka ekstrakts ir ārkārtīgi tīrs un tā sastāvā ir saglabātas derīgās vielas.

sastāvs

350mg reiši (lat. Ganoderma lucidum) sēņu sporu eļļa; kapsulas apvalks - želatīns, glicerīns.

lietošana
Lietojiet 1 kapsulu dienā, vai saskaņā ar ārsta vai farmaceita norādījumiem. Nepārsniegt ieteicamo dienas devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.
ražotājs