Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Vitamīni un minerālvielas

VSL#3 pienskābās baktērijas un bifidobaktērijas, 10 paciņas

Eur 28,81 10 paciņas
daudzums

VSL#3, 10 paciņasVSL#3 ir maisījums, kas satur 1 paciņā 450 miljardus dzīvotspējīgo liofilizēto pienskābo baktēriju un bifidobaktēriju no 8 dažādiem celmiem.

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

par produktu

par produktu

VSL#3, 10 paciņasVSL#3 ir maisījums, kas satur 1 paciņā 450 miljardus dzīvotspējīgo liofilizēto pienskābo baktēriju un bifidobaktēriju no 8 dažādiem celmiem.

sastāvs

Maltoze, dzīvotspējīgās pienskābās baktērijas un bifidobaktērijas*, kukurūzas ciete, pretsalipes viela: silīcija dioksīds.* Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum (reklasificēts kā B. animalis subsp. lactis), Bifidobacterium infantis (reklasificēts kā B. animalis subsp. lactis), Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus (reklasificēts kā L. helveticus)Šis produkts NESATUR soju, glutēnu, laktozi vai piena produktus. Lietošana: 1-2 paciņas dienā (450-900 miljardi baktēriju). Izšķīdināt paciņas saturu ūdenī, jogurtā, ābolu sulā vai citā aukstā negāzētā dzērienā un izdzert nekavējoties.Ja nav atvērts un uzglabāts ledusskapī (2oC-8oC temperatūrā), VSL#3 ir derīgs līdz derīguma termiņa beigām. VSL#3 var uzglabāt istabas temperatūrā (līdz +25 °C) līdz 7 dienām, negatīvi neietekmējot iedarbību. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā! Ražotājs: Nutrilinea srl, Itālija

ražotājs