-30%
Walmark Mega Vitamīns D3 2000 IU sprejs, 160 devas
Walmark Mega Vitamīns D3 2000 IU sprejs, 160 devas
Walmark Mega Vitamīns D3 2000 IU sprejs, 160 devas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Walmark Mega Vitamīns D3 2000 IU sprejs, 160 devas

12,70€ 8,89€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Walmark Mega vitamin D3 sprejs 2000 IU, 160 devasImunitāte, kaulu un zobu veselībaD vitamīns, ko dēvē arī par Saules vitamīnu ir taukos šķīstošs daudzfunkcionāls vitamīns, kam ir svarīga nozīme daudzu organismam svarīgu funkciju veicināšanā. D vitamīna iedarbība: Palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Uztur normālu imūnsistēmas darbību. Walmark Mega Vitamin ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Walmark Mega vitamin D3 sprejs 2000 IU, 160 devasImunitāte, kaulu un zobu veselībaD vitamīns, ko dēvē arī par Saules vitamīnu ir taukos šķīstošs daudzfunkcionāls vitamīns, kam ir svarīga nozīme daudzu organismam svarīgu funkciju veicināšanā. D vitamīna iedarbība: Palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Uztur normālu imūnsistēmas darbību. Walmark Mega Vitamin D Spray 2000IU: Uz eļļas bāzes veidots augstas kvalitātes produkts, kas nodrošina labāku uzsūkšanos, ir laba alternatīva tabletēm un kapsulām. Ērta lietošana-ļoti viegli uzņemt D vitamīnu - iesmidzinot mutē. Tikai viena izsmidzināšana dienā - vienā pudelē līdz 160 devām. Īpaši ieteicams cilvēkiem, kas nav pakļauti tiešas saules gaismas iedarbībai, gados vecākiem cilvēkiem (senioriem), grūtniecēm un bērniem augšanas periodā.

sastāvs

Vidēja garuma ķēžu triglicerīdu eļļa (palmu eļļa un kokosriekstu eļļa), holekalciferols. 

lietošana
1 izsmidzināšana reizi dienā bērniem no 1 gada vecuma, pieaugušajiem, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, tieši mutē. Pirms lietošanas rūpīgi sakratīt. Lai gūtu maksimālu labumu, lietojiet to regulāri ilgstoši. 
ražotājs

S.I.I.T. S.r.l.,Itālija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 211 reizes