-20%
LYL zen, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
LYL zen, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
LYL zen, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

LYL zen, 30 kapsulas

18,31€ 14,65€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Zinātniski pierādīts bioaktīvs un dabisks stresa mazināšanas ekstrakts, kas satur enzīmu SOD (superoksīda dismutāze) un bagātināts ar magnija L-pidolātu. SOD kā enzīma galvenais uzdevums ir novērst oksidatīvā stresa attīstību no tā sākuma punkta. Uztura bagātināšana ar superoksīda dismutāzes - melones koncentrātu, samazina stresu, fizisko un garīgo nogurumu. Jaunākās paaudzes magnijs ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Zinātniski pierādīts bioaktīvs un dabisks stresa mazināšanas ekstrakts, kas satur enzīmu SOD (superoksīda dismutāze) un bagātināts ar magnija L-pidolātu. SOD kā enzīma galvenais uzdevums ir novērst oksidatīvā stresa attīstību no tā sākuma punkta. Uztura bagātināšana ar superoksīda dismutāzes - melones koncentrātu, samazina stresu, fizisko un garīgo nogurumu. Jaunākās paaudzes magnijs L-pidolāta formā Pido-Magnesium® nodrošina augstāko magnija biopieejamību organismam. Magnijs ir ceturtais lielākais katjons cilvēka ķermenī un tas ir iesaistīts vairākās svarīgās funkcijās. Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Magnijs veicina normālu nervu sistēmas darbību, kā arī palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Magnijs veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. LYLcalm™ formula satur bioaktīvu meloņu augļu koncentrātu Extramel®. Pateicoties mikrokapsulēšanas tehnoloģijai, tiek nodrošināta augstākā biopieejamība.
sastāvs
Magnija hidroksīds, magnija L-pidolāts (Pido-Magnesium®), hidroksipropilmetilceluloze (kapsulas apvalks), mikrokapsulēts meloņu augļu koncentrāts Extramel®.
lietošana
Pieaugušajiem: 1 kapsula dienā, uzdzerot glāzi ūdens.Lietošana: var lietot jebkurā diennakts laikā, veicot gan fiziskas, gan intelektuālas darbības, jo tā lietošana neizraisamiegainību.Grūtniecēm un sievietēm laktācijas periodā pirms produkta lietošanas konsultēties ar ārstu.
ražotājs

SIA „pharm&med”

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 94 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi