Par produktu

Multi-Gyn kompreses intīmai zonai.• Nomierinoša iedarbība uz jutīgu ādu pēc dzemdībām• Veicina dabīgo ādas dzīšanas procesu• Īpaši mīksta, aizsardzību nodrošinoša komprese• Ideāli piemērota lietošanai pēc dzemdībām INDIKĀCIJAĀrējo dzimumorgānu un kaunuma lūpu, maksts un anālās zonas intīmai kopšanai. Nomierina jutīgumu unveicina ādas dabisko dzīšanas procesu. Ideāli piemērots lietošanai pēc dzemdībām. KĀ DARBOJAS MULTI–GYN KOMPRESESMulti-Gyn kompreses nomierina jutīgo ādu intīmajā zonā un veicina tās dzīšanu. Ideāli piemērots lietošanai pēc dzemdībām. Katra komprese ir piesūcināta ar gelu. Šī dabīgā gela pamatā ir patentēts 2QR komplekss. Komprese tiek lietota intīmajās zonās, kur tā veido mīkstu aizsargslāni un palīdz radīt optimālus apstākļus dabiskam dzīšanas procesam. Ārējā kompreses daļa ir laminēta. Gels nekrāso apakšveļu.
sastāvs
MULTI-GYN KOMPRESES SATUR DABISKAS IZCELSMES SASTĀVDAĻASMulti-Gyn kompreses gela pamatā ir dabiskas izcelsmes sastāvdaļas un tās satur 2QR kompleksu. Tām nav smaržas, tās nesatur hormonus un dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas. SASTĀVDAĻASAloe Barbadensis lapu ekstrakts, ūdens, glicerīns, ksantāna sveķi, citronskābe, kaprililglikols, nātrija benzoāts, kālija sorbāts, nātrija hidroksīds.Galvenā aktīvā sastāvdaļa 2QR komplekss: patentētā sastāvdaļa, kas attīrīta no Aloe Barbadensis.
lietošana
Atveriet paciņu, izņemiet kompresi un ievietojiet ar gelu piesūcināto pusi skartajā zonā.Atstājiet kompresi vismaz uz 10 minūtēm un tik ilgi, cik vēlaties. Lai nodrošinātu, ka komprese nenoslīd no skartās vietas, valkājiet cieši pieguļošu apakšveļu. Izmantojiet svaigu kompresi divas reizes dienā līdz problēmu novēršanai. Komprese ir paredzēta tikai vienreizējai lietošanai. Pēc lietošanas higiēnisku apsvērumu dēļ izmetiet kompresi. Uzglabāt 10–25 °C temperatūrā.
ražotājs

Bioclin BV., Nīderlande

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 76 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi