Par produktu

NEOLEXAN ir paredzēts cilvēkiem, kuri cieš no stāvokļiem, kas saistīti ar zemiem serotonīna līmeņiem, kā arī cilvēkiem, kuri ievēro diētas un/vai atsakās no kaitīgiem ieradumiem, piemēram, smēķēšanas, alkohola u.c.
sastāvs
5-hidroksitriptofāns, mikrokristāliskā celuloze, kukurūzas ciete, polivinilpirolidons, magnija stearāts, šellaka. 5-hidroksitriptofāns
lietošana
NEOLEXAN sākotnējā deva ir pa 1 tabletei ne biežāk kā 3 reizes dienā. Parasti preparāta iedarbība nav tūlītēja, tādēļ nepietiekama efekta gadījumā pēc divām nedēļām jāveic devas korekcija. Tad devu var palielināt līdz 2 tabletēm 3 reizes dienā. Bezmiega gadījumā ir ieteicamas no 1 līdz 6 tabletēm vienā reizē 30-45 minūtes pirms gulētiešanas. Tā kā dažiem pacientiem, kuri lieto NEOLEXAN pirmo reizi, var būt viegls nelabums, ir ieteicams sākt ar 1 tableti pirms gulētiešanas un nepieciešamības gadījumā pakāpeniski palielināt devu. Ja NEOLEXAN lieto diētas laikā ar mērķi novājēt, ir ieteicams lietot pa 1 tabletei 20 min. pirms ēšanas. Pēc pašsajūtas uzlabošanās nepārtrauciet lietot preparātu, iepriekš nekonsultējoties ar savu ārstu. Ilgstoša NEOLEXAN lietošana neizraisa pieradumu un atkarību.
ražotājs

Unifarma, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 278 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi