Olimp Chela - Mag B6 Forte Shot ar ķiršu garšu, 5 x 25 ml ampulas | internetaptieka.lv
Olimp Chela - Mag B6 Forte Shot ar ķiršu garšu, 5 x 25 ml ampulas | internetaptieka.lv
Olimp Chela - Mag B6 Forte Shot ar ķiršu garšu, 5 x 25 ml ampulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Olimp Chela - Mag B6 Forte Shot ar ķiršu garšu, 5 x 25 ml ampulas

10,21€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Chela-Mag B6 Forte Shot satur viegli absorbējamu magnija aminoskābju helātu Albion šķidrā formā/veidā. Dienas deva satur 375mg tīrus magnija jonus, kas bagātināti ar vitamīnu B6. Magnijs un B6 vitamīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un olbaltumvielu normālu vielmaiņu, sekmē normālu nervu sistēmas darbību, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Chela-Mag B6 Forte Shot satur viegli absorbējamu magnija aminoskābju helātu Albion šķidrā formā/veidā. Dienas deva satur 375mg tīrus magnija jonus, kas bagātināti ar vitamīnu B6. Magnijs un B6 vitamīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un olbaltumvielu normālu vielmaiņu, sekmē normālu nervu sistēmas darbību, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru, veicina normālu muskuļu darbību un palīdz uzturēt kaulu veselību. Chela-Mag B6 Forte Shot ir speciāli izstrādāts, lai palīdzētu uzturēt normālu magnija līmeni organismā. 1 ampula = dienas/ reizes deva Chela-Mag B6 Forte Shot satur ikdienā nepieciešamo magnija devu pieaugušajiem. /100% nodrošina organismu ar diennaktī nepieciešamo magnija devu. Pateicoties produkta inovatīvajai Liquid Technology formulai - aktīvās vielas organismā uzsūcas daudz ātrāk kā tablešu vai kapsulu formā. Parocīgais iepakojums - 25ml (plastikāta) ampula lietošanu padara vēl ērtāku - to ir viegli paņemt līdzi un izdzert jebkurā jums piemērotā laikā.

sastāvs

Magnija bisglicināts kā magnija aminoskābju helāts Albion®, tai skaitā tīrie magnija joni; B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds).   

lietošana
Izdzert 1 ampulu (25ml) dienā, pēc ēdienreizes. Sakratīt pirms lietošanas. 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z.o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 72 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi