Olimp Labs Gold Calcium + Zinc ar citronu garšu, 20 putojošās tabletes | internetaptieka.lv
Olimp Labs Gold Calcium + Zinc ar citronu garšu, 20 putojošās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Olimp Labs Gold Calcium + Zinc ar citronu garšu, 20 putojošās tabletes

Zīmols: Olimp Labs
8,46€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Jaunākās paaudzes kalcija un cinka aminoskābes helāta komplekss, ar augstu kalcija devu 800mg 1 tabletē. Putojošās tabletes satur kalciju augstā devā un patentētu, hipoalerģisku cinka aminoskābes helātu Albion ar visaugstāko uzsūkšanās spēju un vispilnīgāko izmantošanu organismā un nekairina kuņģi. Kalcijs un cinks ir svarīgas minerālvielas, kas nepieciešamas ik dienas, visa ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Jaunākās paaudzes kalcija un cinka aminoskābes helāta komplekss, ar augstu kalcija devu 800mg 1 tabletē. Putojošās tabletes satur kalciju augstā devā un patentētu, hipoalerģisku cinka aminoskābes helātu Albion ar visaugstāko uzsūkšanās spēju un vispilnīgāko izmantošanu organismā un nekairina kuņģi. Kalcijs un cinks ir svarīgas minerālvielas, kas nepieciešamas ik dienas, visa mūža garumā, jo piedalās daudzās svarīgās organisma funkcijās. Kalcijs palīdz nodrošināt normālu asinsreci, muskuļu darbību un nervu impulsu pārvadi. Tas ir nepieciešams kaulu un zobu veselības uzturēšanai, kā arī palīdz nodrošināt normālu gremošanas fermentu darbību. Cilvēkam vidēji dienā jāuzņem ap 1g kalcija, savukārt, sievietēm grūtniecības, bērna zīdīšanas laikā un menopauzes periodā pat vairāk. Cinks nepieciešams normālai imūnsistēmas darbībai, kaulu, ādas, matu un nagu veselības uzturēšanai, kā arī palīdz uzturēt normālu redzi. Tas palīdz nodrošināt normālu makroelementu, ogļhidrātu un taukskābju vielmaiņu, kā arī veicina normālu olbaltumvielu sintēzi. Cinks veicina normālu auglību un reprodukciju un palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs; veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam un normālai DNS sintēzei. Ieteicams, lai nodrošinātu normālu kalcija/ cinka līmeni organismā, it īpaši, kad nepieciešamība pēc kalcija un cinka organismā palielinās: pusaudžiem straujā augšanas periodā; grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, jo pieaug kalcija patēriņš; sievietēm menopauzes periodā, jo kalcija vielmaiņa izmainās, kas saistīts ar hormonālām pārmaiņām sievietes organismā; gados vecākiem cilvēkiem - kalcija daudzums kaulos samazinās, kā arī ar uzturu uzņemtā kalcija izmantošana ir izmainīta; cilvēkiem, kuri nelieto vai maz lieto uzturā piena produktus cilvēkiem, kuriem ir nepietiekama cinka uzņemšana ar uzturu (veģetārs vai vienveidīgs uzturs, uzsūkšanās traucējumi); rudens/ziemas periodā imūnās sistēmas stiprināšanai.

sastāvs

Kalcijs - 800 mg• Cinks - 2,5 mg• citronskābe (E 330)• sorbīts (E 420)• nātrija karbonāts (E 500 (i))• nātrija ciklamāts (E 952)• acesulfāms K (E 950)• polietilēnglikols (E 1521)• maltodekstrīns• beta karotīns (E 160a) (apelsīnu garšai)• riboflavīns (E 101 (i)) (citronu garšai)

lietošana
Izšķīdināt 1 putojošo tableti 200ml ūdens. Labāk dzert atvēsinātu. 
ražotājs

Olimp Laboratories Sp.z o.o., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 37 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi