Silvanols Kardiovital Caps, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Silvanols Kardiovital Caps, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Silvanols Kardiovital Caps, 30 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Silvanols Kardiovital Caps, 30 kapsulas

9,29€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Kardiovital ir dabas vielu komplekss ar augu ekstraktiem un vitamīniem sirds-asinsvadu veselības un asinsrades sistēmas nostiprināšanai. Nātres lapas palīdz uzturēt sirds veselību, māteres laksti veicina līdzsvarotu kardiovaskulārās sistēmas darbību, vilkābeles lapas un ziedi uzlabo asins cirkulāciju un nomierina. Vitamīns B1 jeb tiamīns veicina normālu sirds darbību. Vitamīni B6 un B12 ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Kardiovital ir dabas vielu komplekss ar augu ekstraktiem un vitamīniem sirds-asinsvadu veselības un asinsrades sistēmas nostiprināšanai. Nātres lapas palīdz uzturēt sirds veselību, māteres laksti veicina līdzsvarotu kardiovaskulārās sistēmas darbību, vilkābeles lapas un ziedi uzlabo asins cirkulāciju un nomierina. Vitamīns B1 jeb tiamīns veicina normālu sirds darbību. Vitamīni B6 un B12 veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos un vitamīns B2 jeb riboflavīns palīdz uzturēt sarkanos asinsķermenīšus normālā stāvoklī.
sastāvs
Želatīns, B1 vitamīns, B6 vitamīns, B2 vitamīns, B12 vitamīns, Vilkābeles lapu un ziedu sausais ekstrakts (16:1), kartupeļu ciete, Māteres lapu sausais ekstrakts (8:1), Nātres lapu sausais ekstrakts (4:1), fibrekss, magnija stearāts (E 470b). 
lietošana
Lieto iekšķīgi 1 kapsulu 2 reizes dienā vai pēc ārsta norādījuma. Drīkst lietot bērni no 12 gadu vecuma. 
ražotājs

Silvanols, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 32 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi