Silvanols Rinogel sprejs, 20 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Silvanols Rinogel sprejs, 20 ml

Zīmols: Silvanols
7,62€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Silvanols Rinogel Spray, sprejs 20 ml. Rinogēla sastāvā ietilpstoš ās augu izcelsmes sastāvdaļas plaši lieto tautas medicīnā: kliņģerītēm, smiltsērkšķiem un piparmētrām piemīt pretiekaisumaiedarbība, tas mazina tūskuun atvieglo elpošanu caur degunu (pretiekaisuma darbība), kliņģerītes un eikalipts dezinficē bojāto gļotādu, tas aizkavē infekcijas tālāko izplatīšanos, smiltsērkšķi un ehināceja stimulē lokālo imunitāti, un ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Silvanols Rinogel Spray, sprejs 20 ml. Rinogēla sastāvā ietilpstoš ās augu izcelsmes sastāvdaļas plaši lieto tautas medicīnā: kliņģerītēm, smiltsērkšķiem un piparmētrām piemīt pretiekaisumaiedarbība, tas mazina tūskuun atvieglo elpošanu caur degunu (pretiekaisuma darbība), kliņģerītes un eikalipts dezinficē bojāto gļotādu, tas aizkavē infekcijas tālāko izplatīšanos, smiltsērkšķi un ehināceja stimulē lokālo imunitāti, un kopā ar dižegli arī reģenerācijas procesus, tas savukārt veicina bojātās gļotādas atveseļošanos. Smidzinātāja zāļu forma nodrošina vienmērīgu aktīvo sastāvdaļu nokļūšanu uz gļotādām, ilgstošu iedarbību un precīzu devu, bet eļļas pamatne pārklāj bojāto gļotādu, neļaujot pievienoties jaunai infekcijai.
sastāvs
Dižegles eļļa, Ehinācejas ekstrakts, Eikaliptu eļļa, Kliņģerīšu tinktūra, Piparmētru eļļa, Smilsērkšķu eļļa.
lietošana
Pieaugušajiem 1-2 reizes iesmidzināt katrā nāsī ne biežāk kā vienu reizi stundā. Bērniem no 3 gadu vecuma 1 reizi iesmidzina katrā nāsī ne biežāk kā 1 reizi 3 stundās. 
ražotājs

SIA Silvanols, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 112 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi